Ofertas de empleo de Secretarios (general) en LATVIJA (Letonia)

Tehniskais Sekretars

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general).
Kalpotāji : Vispārīgie kalpotāji un kancelejas tehnikas operatori : Sekretāri (vispārīgi) : Sekretāri (vispārīgi).

Descripción de la oferta de trabajo:

SIA “Dzemdibu nams” - ir valsti lielaka un modernaka dzemdibu palidzibas un prenatalas aprupes iestade ar gandriz 70 gadus lielu pieredzi dzemdibu palidzibas un ginekologisko pakalpojumu sniegšanas joma.Lai saviem klientiem, pacientiem nodrošinatu pec iespejas augstakas kvalitates pakalpojumus, Rigas Dzemdibu nama darbiba pastavigi tiek attistita, gan rupejoties par personala kvalifikacijas uzturešanu un paaugstinašanu, gan ieviešot musdienigas tehnologijas un inovativus darba risinajumu

Fecha de inicio: 11/01/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Empresa: Rigas Dzemdibu nams, SIA.

Dirección: Miera iela 45.

Ver las 629 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Secretarios (general) : Secretarios (general) ofertadas.