Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > gestor de proyectos/gestora de proyectos > Projektijuht

Projektijuht. Estonia

Vacante en Estonia de gestor de proyectos/gestora de proyectos

Clasificación del trabajo: Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos.

Traducción de la profesión: Juhid › Haldus- ja ärijuhid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid › Põhitegevuse juhid ja haldusdirektorid, mujal liigitamata.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Projekti elluviimine ja selle edukas täitmine õigeaegselt ja eelarve piires.

Administratiivsete, rahaliste ja tehniliste küsimuste käsitlemine kogu projekti vältel.

Tõhus suhtlemine kliendi, tarnijate ja alltöövõtjatega.

Erinevate valdkondade projektimeeskondade ja projektivahendite jälgimine ja koordineerimine.

Staatus- ja finantsaruannete koostamine ja levitamine sisemistele ja välimistele meeskonnaliikmetele (sealhulgas kõrgemale juhtkonnale).

Omalt poolt pakume: Stabiilne töö suures rahvusvahelises ettevõttes;

Võimalus rakendada oma professionaalseid oskusi;

Osalemine huvitavates ja unikaalsetes projektides;

Lisakoolitus kõrgekvaliteedilise töö tagamiseks;

Konkurentsivõimeline palk + boonus projekti tulemustest lähtuvalt;

Hüved vastavalt ettevõtte Töötajate Tunnustamise Poliitikale.

Muud nõuded: Vähemalt 2 aastat projektijuhtimise kogemust või sarnast rolli (soovitavalt teraskonstruktsioonide tootmise valdkonnas ja projektide juhtimine väärtusega üle 1M euro);

Inseneriharidus, ametliku kvalifikatsiooni puudumist saab kompenseerida asjakohase töökogemusega;

Suurepärased suhtlemis- ja inimsuhted;

Inglise (B2+) ja vene keele oskus (peamised töökeeled). Kogu suhtlus kliendiga toimub inglise keeles;

Analüütilised oskused koos võimega iseseisvalt ülesandeid prioriseerida ja eesmärke saavutada;

Võime olukorda hinnata, muutustega kohaneda ja projekti jooksul õigeaegselt reageerida.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 2 años.

Empleador: BLRT Grupp AS (http://www.blrt.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5627 5105
  • Correo electrónico: a.borgmannblrt.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 24 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1582958.

Ver las 117 ofertas de trabajo de Directores y gerentes › Directores administradores y comerciales › Directores de administración y servicios › Directores de administración y servicios no clasificados bajo otros epígrafes › gestor de proyectos/gestora de proyectos ofertadas.