Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica > Tehnični Svetovalec Za Slovenijo - M/ž

Demanda de ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica en Eslovenia (Savinjska)

Tehnični Svetovalec Za Slovenijo - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica › ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice tehnično-tehnoloških strok › Tehniki/tehnice za strojništvo ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:

TEHNIK ZA STROJNIŠTVO, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, AVSTRIJSKO PODJETJE HL HUTTERER & LECHNER GMBH  ŽELI OKREPITI PRODAJNO EKIPO S PREDSTAVNIKOM ZA TEHNIČNO PODPORO IN PRODAJO V SLOVENIJI. NALOGE: PODPORA IN SVETOVANJE PROJEKTANTOM, ARHITEKTOM, INŠTALATERJEM IN TRGOVCEM. REŠEVANJE TEHNIČNIH PROBLEMOV IN ZAGOTAVLJANJE PODPORE PRI IZBIRI IN UPORABI IZDELKOV. KORESPONDENCA POVPRAŠEVANJA STRANK, PREDLOGOV REŠITEV IN POVRATNIH INFORMACIJ MATIČNEMU PODJETJU. OBDELAVA REKLAMACIJ. IZVEDBA PREDSTAVITEV IZDELKOV IN USPOSABLJANJ. SPREMLJANJE TRGA IN KONKURENCE. UDELEŽBA NA SEJMIH IN STROKOVNIH DOGODKIH. , POGOJI: ZAKLJUČENA TEHNIČNA IZOBRAZBA. POKLICNE IZKUŠNJE V GRADBENIŠTVU ALI STORITVAH HIŠNE TEHNIKE. POZNAVANJE SANITARNEGA IN INŠTALACIJSKEGA PODROČJA. DOBRE KOMUNIKACIJSKE SPOSOBNOSTI, PRIVRŽENOST STORITVAM IN VESELJE DO DELA S STRANKAMI. DOBRE ORGANIZACIJSKE SPOSOBNOSTI. SAMOSTOJEN, ODGOVOREN IN NEODVISEN NAČIN DELA. SLOVNIČNO ZNANJE SLOVENSKEGA JEZIKA. DOBRO ZNANJE ANGLEŠKEGA JEZIKA. ZNANJE NEMŠKEGA JEZIKA JE PREDNOST! NUDIMO: IZZIVNO IN RAZNOLIKO DELO V MEDNARODNEM DRUŽINSKEM PODJETJU. DINAMIČNO DELOVNO OKOLJE Z OZKO HIERARHIJO. SAMOSTOJNO DELO Z VELIKO SVOBODE. SLUŽBENI AVTOMOBIL, PRENOSNI RAČUNALNIK IN MOBILNI TELEFON. UGODEN ZASLUŽEK. NASTOP

Z JANUARJEM 2025. KONTAKT

PRIJAVE V ANGLEŠKEM ALI NEMŠKEM JEZIKU NA NASLOV:  BEWERBUNGHL.AT , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 215 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Tehnični svetovalec, Miroslav Gmajner s.p., Stantetova ulica 11 , 3320 VELENJE.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: GMAJNER MIRAN
Contact Phone: 031 285 969
Contact Email: miran.gmajnerhl.at

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 09 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PK83125.

Ver las 64 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica › ingeniero técnico de mecánica/ingeniera técnica de mecánica ofertadas.