Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > ingeniero de transportes/ingeniera de transportes > Nõunik

Contrato en Estonia de ingeniero de transportes/ingeniera de transportes

Nõunik

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes.

Traducción de la profesión: Tippspetsialistid › Loodus- ja tehnikateaduste tippspetsialistid › Tehnikateaduste tippspetsialistid (v.a elektrotehnika tippspetsialistid) › Ehitusinsenerid.

Descripción de la oferta de trabajo:

teedega seotud küsimustes

Tööülesanded: • kohaliku omavalitsuse teehoiu- ja liikluskorralduse alaste küsimuste lahendamine;

• teede ja teedega seotud infrastruktuuriobjektide projekteerimise, ehitamise, remondi ja hoolduse korraldamine;

• teeregistri administreerimine.

Omalt poolt pakume: • ametiauto kasutamist;

• kaasaegseid töötingimusi ja vaheldusrikast tööd;

• täiendavat tervisekindlustust (Confido) või sporditoetust (Stebby);

• erinevaid sportimisvõimalusi;

• parimaid kolleege ja toredaid ühisüritusi;

• avaliku teenistuse seadusest tulenevaid soodustusi.

Muud nõuded: Kandideerimise eelduseks on:

• vähemalt keskhariduse olemasolu;

• vähemalt kaheaastane töökogemus sarnases valdkonnas;

• tööks vajalike õigusaktide tundmine ja oskus neid rakendada;

• oskus kasutada tööks vajalikke tehnilisi vahendeid ja arvutiprogramme;

• hea suhtlemis- ja koostööoskus, usaldusväärsus, ausus, viisakus, stressitaluvus ja võime töötada pingelises olukorras;

• eesti keele oskus kõrgtasemel ning vene keele oskus suhtlustasandil;

• B-kategooria juhiload.

Kasuks tuleb:

• teede ehitusprojektide juhtimiskogemus;

• eelnev töökogemus avalikus sektoris.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Lääne-Harju Vallavalitsus (https://laaneharju.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: marily.haitsonlaaneharju.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 01 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:1574778.

Ver las 6 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros (excluyendo electrotecnólogos) › Ingenieros civiles › ingeniero civil/ingeniera civil › ingeniero de transportes/ingeniera de transportes ofertadas.