Europeos.es : Inicio > Empleo en República Checa > Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones > Technology Principal Consultant, Technici Uživatelské Podpory Informačních A Komunikačních Technologií

Technology Principal Consultant, Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Oferta en República Checa (Hlavní město Praha) de Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones.

Techničtí a odborní pracovníci : Technici v oblasti informačních a komunikačních technologií : Technici provozu a uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií a příbuzní pracovníci : Technici uživatelské podpory informačních a komunikačních technologií

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt e-mailem.

Požadavky:

o    Pracovní zkušenosti s produkty SAP Ariba P2x (min. 6 let) z nadnárodní společnosti podmínkou

o    Vynikající komunikační dovednosti (práce po telefonu) a dobré interpersonální dovednosti

o    Znalost práce v multikulturním prostředí, zkušenost s consultingem (min. 4 roky)

o    Zkušenost s ITIL/Agile/Scrum velkou výhodou

o             Znalost softwarových aplikací (MS Office, Sharepoint)

Jazyky: Angličtina - plynule

Výhody: stravenky, sickdays, plně hrazená pracovní neschopnost, 5 dní dovolené navíc, příspěvek na penzijní a životní pojištění (po 6-ti měsících), zdravotní péče, roční odměny, možnost dalšího vzdělávání

Región: Hlavní město Praha.

Ver 457 ofertas de trabajo en "Hlavní město Praha" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 60000 (CZK mensual).

Empleador: Ariba Czech s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Matej Lenárth. E-mail: sap.com" rel="nofollow">matej.lenarthsap.com. Adresa: Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00  Praha 58.

Forma de contacto:

  • Ciudad: Praha; Código postal: 158 00; Dirección: Bucharova 2817/11, Stodůlky, 158 00 Praha 58
  • Correo electrónico: matej.lenarthsap.com

Identificador de la vacante:16519640776.

Ver las 297 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Técnicos de la tecnología de la información y las comunicaciones : Técnicos en operaciones de tecnología de la información y las comunicaciones y asistencia al usuario : Técnicos en asistencia al usuario de tecnología de la información y las comunicaciones ofertadas.