Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Polonia > programador de control numérico de máquinas herramientas y procesos/programadora de control numérico de máquinas herramientas y procesos > Technolog – Programista

Technolog – programista. Podkarpackie. Polonia

Demanda en Podkarpackie (Polonia) de programador de control numérico de máquinas herramientas y procesos/programadora de control numérico de máquinas herramientas y procesos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › programador de control numérico de máquinas herramientas y procesos/programadora de control numérico de máquinas herramientas y procesos.

Traducción de la profesión: Specjaliści › Specjaliści do spraw technologii informacyjno-komunikacyjnych › Analitycy systemowi i programiści › Programiści aplikacji.

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: - opracowywanie przewodników produkcyjnych,

-  weryfikacja i opiniowanie dokumentacji technicznej robót remontowych i inwestycyjnych pod względem jej kompletności, zgodności ze zleconym zakresem robót, technicznymi możliwościami wykonania,

- wnioskowanie potrzeby uzupełnień i opracowań dokumentacji technicznej/odbiorowej oraz uzgadnianie wynikłych zmian ze zleceniodawcą lub odpowiednim biurem projektów,

-  określanie i opracowywanie zapotrzebowań materiałowych wraz z wymaganiami dla materiałów niezbędnych do realizacji zadania, W razie potrzeby uzgadnianie wprowadzania materiałów zastępczych zgłaszanych przez uprawnione działy,

-przygotowywanie zapytań technicznych i prowadzenie uzgodnień z klientem/projektantem w przypadku błędów lub nieścisłości w dokumentacji.

Wymagania:

- wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), typ: techniczne - konieczne

- języki obce: angielski - w mowie: B1 - średnio zaawansowany, w piśmie: B1 - średnio zaawansowany - konieczne

- pozostałe: wykształcenie wyższe techniczne: mechanika i budowa maszyn, mechatronika, robotyka i automatyzacja procesów lub inżynieria lotnicza,

umiejętność programowania maszyn CNC z oprogramowaniem EDGECAM lub podobnym, system sterowania maszyny Heidenhain TNC 640,

dobra znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację,

doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku min. 1 rok,

umiejętność odczytywania i interpretowania rysunku technicznego,

wiedza z zakresu procesów technologicznych oraz narzędzi do obróbki części,

umiejętność obsługi programów Pakietu MS Office, programów graficznych CAD/CAM

Sposób aplikowania:

- bezpośrednio do pracodawcy

- wymagane dokumenty: CV należy kierować na adres: magdalena.kopinskapolimex.pl

- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Región: Podkarpackie.

Ver 100 ofertas de trabajo en "Podkarpackie" (Polonia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: NAFTOREMONT - NAFTOBUDOWA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ.

Instrucciones para solicitar:

Magdalena Kopińska, tel.: 882825659

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1699StPr/24/0379.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Desarrolladores y analistas de software y multimedios › Programadores de aplicaciones › programador de control numérico de máquinas herramientas y procesos/programadora de control numérico de máquinas herramientas y procesos ofertadas.