Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > Profesionales de las ciencias y la ingeniería > Technik / Technička - Specialista / Specialistka, Techničtí A Odborní Pracovníci V Oblasti Vědy A Techniky

TECHNIK / TECHNIČKA - SPECIALISTA / SPECIALISTKA, Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky

Contrato de Profesionales de las ciencias y la ingeniería en República Checa (Královéhradecký kraj)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio.

Traducción de la profesión: Techničtí a odborní pracovníci › Techničtí a odborní pracovníci v oblasti vědy a techniky.

Descripción de la oferta de trabajo:

Koho hledáme?

o    spolehlivého kolegu/kolegyni do 1-směnného provozu, který disponuje manuálními dovednostmi a pokročilým technickým myšlením

o    kolegu, který má chuť podílet se na specializované výrobě laserových zdrojů poskytneme komplexní zaškolení

Co bude náplní práce?

o    odborná a pokročilá obsluha výrobních, měřících a kontrolních zařízení (během pohovoru vás seznámíme s výrobními prostory a technologiemi)

o    práce v klidném a čistém prostředí

Co požadujeme?

o    SŠ technického směru

o    manuálně motorickou zručnost a spolehlivost

o    technické myšlení, zájem o techniku a orientaci v technické dokumentaci

o    aktivní přístup, svědomitost a pečlivost

Co nabízíme?

o    zázemí stabilní české výrobní a vývojové společnosti, přístup ke špičkovým technologiím a technickému vybavení, prostor pro invenci a kreativitu

o    práci v 1směnném provozu, pracovní smlouvu na dobu neurčitou, nástup možný ihned nebo dle dohody

o    systém benefitů a odměn (odměny za zlepšovací návrhy, 1500 Kč měsíčně při splnění docházky, stravenkový paušál 107Kč/den, firemní kurzy AJ, zaměstnanecké telefonní tarify, odměny za doporučení nového zaměstnance, možnost využívat nadstandardně pojatou firemní dětskou skupinu za dotované školkovné a další)

Pozice je vhodná i pro absolventy.

Región: Královéhradecký kraj.

Ver 49 ofertas de trabajo en "Královéhradecký kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: SQS Vláknová optika a.s..

Obraťte se na kontaktní osobu. personalsqs-fiber.cz . Tel.: +420 493 765 381(PO-PÁ9:00-14:00hod.).

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 493 765 381(PO-PÁ9:00-14:00hod.)

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:29345940785.

Ver las 18 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio ofertadas.