Technik prac biurowych. Pomorskie. Polonia

Oferta de trabajo en Pomorskie (Polonia) de Oficinistas generales

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales.
Pracownicy biurowi : Sekretarze, operatorzy urządzeń biurowych i pokrewni : Pracownicy obsługi biurowej : Pracownicy obsługi biurowej.

Descripción de la oferta de trabajo:
Zakres obowiązków: Sprawdzanie i odbieranie poczty w formie tradycyjnej i elektronicznej, ibsługa urządzeń znajdujących się w biurze: komputer, telefon, drukarka, faks, nadzór nad dokumentami firmowymi oraz ich odpowiednie zabezpieczenie, odbieranie połączeń telefonicznych wraz z rozmową (w języku angielskim i rosyjskim) i kierowanie ich do odpowiednich organów w firmie, wykonywanie zadań mających na celu organizowanie spotkań z klientami, redagowanie pism, tłumaczenie ich na język angielski, rosyjski. Wymagania: - wykształcenie: średnie ogólnokształcące - konieczne - uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B - konieczne; doświadczenie zawodowe , staż: 3 lat - pożądane - umiejętności: organizacja pracy własnej - konieczne - języki obce: rosyjski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne; angielski - w mowie: biegły, w piśmie: biegły - konieczne Sposób aplikowania: - bezpośrednio do pracodawcy - wymagane dokumenty: CV, skierowanie - języki aplikowania: polski

Servicio de empleo de origen: PSZ, Servicios Públicos de Empleo, Polonia.

País del trabajo: Polonia.

Región: Pomorskie.

Ver 345 ofertas de trabajo en "Pomorskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 05/11/2017.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Escolaridad obligatoria / preparación profesional.

Lenguas exigidas: inglés: (sobresaliente) .

Carnet de conducir: Turismo de 9 o más plazas.

Alojamiento facilitado: No.

Traslado incluido: No.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: No.

Horas semanales: 40.00.

Salario: 2200.0 PLN mínimo y 2200.0 PLN máximo (Bruto Mensualmente).

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Cómo solicitar el puesto:
Olga Szymichowska, tel.: 797-688-601

Empresa: Przedsiębiorstwo Budowlane SZYMICHOWSKI Jacek Szymichowski.

Dirección: STAROWIEJSKA 79, 83-307 KIEŁPINO, Polska.

Contacto: Olga Szymichowska, tel.: 797-688-601

Teléfono: 797-688-601.

Ver las 853 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo : Oficinistas : Oficinistas generales : Oficinistas generales ofertadas.