Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en República Checa > supervisor de tienda/supervisora de tienda > Zástupce Vedoucí Prodejny, Vedoucí Pracovních Týmů V Prodejnách

Zástupce vedoucí prodejny, Vedoucí pracovních týmů v prodejnách

Contrato de supervisor de tienda/supervisora de tienda en Karlovarský kraj (República Checa)

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda.

Traducción de la profesión: Pracovníci ve službách a prodeji › Pracovníci v oblasti prodeje › Provozovatelé maloobchodních prodejen, prodavači a příbuzní pracovníci v prodejnách › Vedoucí pracovních týmů v prodejnách.

Descripción de la oferta de trabajo:

Kontakt: Sokolová Markéta Bc., tel.:

702 233 169, e-mail: pracenovak-mu.cz

Tradiční české řeznictví NOVÁK maso - uzeniny s. r. o. přijme do svého týmu na prodejně v Karlových Varech - Stará Role ZÁSTUPCE/KYNI VEDOUCÍ/HO PRODEJNY (prodejna se nachází v budově Penny Marketu)

Náplň práce:

"    Odpovědnost za svěřenou prodejnu v nepřítomnosti vedoucí/ho

"    Organizace práce na dané směně

"    Objednávání a příjem zboží

"    Příprava odvodu tržeb a denní uzávěrka

"    Obsluha zákazníků a prodej zboží

"    Kontrola kvality, čerstvosti zboží

"    Prezentace zboží v prodejních pultech

Požadujeme:

"    Odborné vyučení bez maturity

"    Vyučení v obchodním zaměření výhodou

"    Zkušenost řízením menšího kolektivu nebo praxe na dané pozici

"    Základní znalost práce na PC

"    Praxe v maloobchodním prodeji potravin

"    Zkušenosti s pokladnou

"    Přátelský přístup k zákazníkům

"    Zodpovědný přístup k práci, samostatnost

"    Práci ve stabilní české společnosti

"    Multisport kartu

"    Příspěvek na stravování ve mzdě

"    Příspěvek na penzijní připojištění

"    Odměnu za práci o víkendech a svátcích

"    Zvyšování mzdy na základě odpracovaných roků

"    Odměna za výročí narozenin

"    Slevové poukázky na nákup zboží

"    Lázně

"    Zaškolení na prodejně

Región: Karlovarský kraj.

Ver 23 ofertas de trabajo en "Karlovarský kraj" (República Checa).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Primer ciclo de enseñanza secundaria.

Empleador: NOVÁK maso - uzeniny s.r.o..

Obraťte se na kontaktní osobu. Bc. Markéta Sokolová. Tel.: +420 702 233 169. E-mail: pracenovak-mu.cz .

Forma de contacto:

  • Teléfono: +420 +420 702 233 169
  • Correo electrónico: pracenovak-mu.cz

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 12 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:29418800783.

Ver las 100 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Vendedores › Comerciantes y vendedores de tiendas y almacenes › Supervisores de tiendas y almacenes › supervisor de tienda/supervisora de tienda ofertadas.