Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > trabajador social/trabajadora social > Tarvastu Päevakeskuse Perenaine

Tarvastu päevakeskuse perenaine. Estonia

Trabajar en Estonia de trabajador social/trabajadora social

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social.

Traducción de la profesión: Tehnikud ja keskastme spetsialistid › Õigus-, sotsiaal-, kultuuri- jms alade töötajad › Õigus-, sotsiaal- ja religiooni valdkonna spetsialistid › Sotsiaaltöötajad.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: • Päevakeskuse igapäevase töö korraldamine ja külastajate tegevuste planeerimine.

• Kliendi abistamine päevakeskuses pakutavate teenuste osutamisel ja tegevuste toetamisel.

• Sotsiaalteenuste pakkumine päevakeskuses (pesupesemine, abistamine duši kasutamisel, arvuti kasutamise abi, igapäevaelu asjaajamine).

• Viljandi valla eakatele sotsiaalselt kaasavate ja aktiviseerivate tegevuste planeerimine ja elluviimine (näiteks väljasõidud ja üritused).

• Kogukonnas toimuvate sündmuste ja info levitamine ning nende sündmuste korraldamine ja nendest osavõtt koos kogukonna liikmetega.

• Abivajajate inimeste tuvastamine ning nende ja nende perede suunamine vajalike sotsiaalteenuste juurde, vajadusel piirkonna sotsiaaltöö spetsialisti teavitamine.

• Päevakeskuse kõikide ruumide (sh ühisruumide) koristamine ja korrashoid ning duširuumi desinfitseerimine peale igat kasutuskorda

Omalt poolt pakume: Paindlikku tööaega

Toetavat meeskonda

Koolitusvõimalusi

Tervisekulude osalist hüvitamist ja 5 tasustatud tervisepäeva

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

• Ausus, kohusetundlikkus ja hea suhtlemisoskus

• Hea pingetaluvus ja empaatiavõime

• Oskus luua side ja kontakt kõikide kogukonnaliikmetega, olla lahendusekeskne

• Eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas

• Arvuti kasutamise oskus

Kasuks tuleb:

- Erialane ettevalmistus või hooldustöötaja kutse

- Eelnev kogemus sotsiaalvaldkonnas

- B-kategooria juhiluba

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Empleador: Viljandi Vallavalitsus (http://www.viljandivald.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +3725787 4657
  • Correo electrónico: fredy.lumiviljandivald.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:1590448.

Ver las 87 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio de servicios jurídicos, sociales, culturales y afines › Profesionales de nivel medio, de servicios jurídicos, sociales y religiosos › Trabajadores y asistentes sociales de nivel medio › trabajador social/trabajadora social ofertadas.