Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera > Tartacznik

tartacznik. Polonia

Empleos de Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera en Polonia

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera.

Operatorzy i monterzy maszyn i urządzeń : Operatorzy maszyn i urządzeń wydobywczych i przetwórczych : Operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna i produkcji papieru : Operatorzy maszyn i urządzeń do obróbki drewna

Descripción de la oferta de trabajo:

Zakres obowiązków: przyjmowanie surowców tartacznych, składanie materiałów tartych w zależności od ich przeznaczenia, korowanie desek, noszenie, podawanie desek, pomoc stolarzowi przy obróbce desek, wycinanie elementów drewnianych, organizowanie stanowiska pracy zgodnie z zasadami i przepisami BHP.Wymagania:- wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe - pożądane- pozostałe: Bez wymagań.

Praca na I zmianę, w godz. 7-15.Sposób aplikowania:- bezpośrednio do pracodawcy- wymagane dokumenty: Osoby bezrobotne, spełniające wymagania pracodawcy proszone są o zgłoszenie się do doradcy klienta w Powiatowym Urzędzie Pracy w Mielcu w celu otrzymania skierowania. Pozostałe osoby proszone są o bezpośredni kontakt z pracodawcą.

NAJPIERW KONTAKT TELEFONICZNY!- języki aplikowania: polski

País del trabajo: Polonia.

Número de puestos: 5.

Tipo de puesto: Determinado.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Salario: mínimo 2250 (PLN).

Empleador: Dmytro Grebeniuk.

Instrucciones para solicitar:

Dmytro Grebeniuk, tel.: 791204602, 604798641

Identificador de la vacante:1665StPr/19/1865.

Ver las 68 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores : Operadores de instalaciones fijas y máquinas : Operadores de instalaciones para la preparación de papel y de procesamiento de la madera : Operadores de instalaciones de procesamiento de la madera ofertadas.