Europeos.es : Inicio > Empleo en Estonia > taxista > Taksojuht

Taksojuht. Estonia

Demanda en Estonia de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Sõiduauto-, paketiauto- ja mootorrattajuhid › Sõiduauto-, takso- ja paketiauto juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Taksojuht

Tööülesanded: 1. Vaba Takso poolt on täisvarustuses Taksoauto ja tellimused. Võimalus kasutada kõiki kliendivahendusplatvorme.

2. Sina sõidad Takso autoga, meie hooldame ja remondime.

Omalt poolt pakume: 1. Kõige uuemad Skoda Octavia taksoautod.

2. Vali vabalt tööaeg ja teeninda kliente autoga, mis on sinu kasutuses 24 tundi ööpäevas

3. Teenistus on üle Eesti keskmise.

4. Vaba Takso poolt on täisvarustuses Taksoauto ja tellimused kõikidel autodel Takso liiklus- ja kaskokindlustus.

5. Ametlik koostööpartner Bolt ja Forus lisame sind murevabalt platvormidele.

Töötajaga sõlmime VÕS lepingu.

Muud nõuded: Omad vähemalt 3 aastast juhtimisõigust ja korrektset käitumist liikluses? Tunned Tallinnat? Suhtled vabalt eesti keeles? Kui vastasid kõigile küsimustele jaatavalt, siis sobid sa perfekselt meie meeskonda!

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 2.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Vaba Takso Tallinn OÜ (http://www.vabatakso.ee).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +372 5621 5715
  • Correo electrónico: killyvabatakso.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 02 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:1584577.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.