Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Estonia > taxista > Taksojuht

Vacantes de taxista en Estonia

Taksojuht

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid › Sõiduauto-, paketiauto- ja mootorrattajuhid › Sõiduauto-, takso- ja paketiauto juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Tööülesanded: Pakume tööd ja autorenditeenust B-kategooria taksojuhtidele Tallinnas ja üle Eesti!

Teeme hea meelega koostööd kõigiga, kes on valmis töötama ja ootavad selle eest väärilist tasu. Meie partnerite seas on täiesti erinevaid inimesi erinevatest rahvustest.

Peamine tööülesanne - töötada taksojuhina töölepingu alusel. Kui pole autot, pakume oma poolt ka autorendi.

Omalt poolt pakume: + Meie sõidukid sobivad "Bolt" ja "Comfort" kategooriatesse Bolt Äppi's

+ Kõik autod on taksotööks lubatud

+ Oleme sõbralik meeskond, kes on alati valmis oma partnereid aitama

+ Remondime ja hooldame oma sõidukeid esimesel vajadusel

+ KASKO kindlustus

+ Läbisõidutasu puudub

+ Bolt kleebiste boonus jääb juhile

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

* B kategooria juhiluba

* Sõidukogemust vähemalt kaks aastat

* Soov töötada ja raha teenida

Kodus töötamise võimalus: Ei

Koormus, vahetused: 0,5 - 1,0

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 3.

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Red Rainbow Entertainment OÜ.

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Teléfono: +37253633472
  • Correo electrónico: alfyrentgmail.com

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:1583698.

Ver las 114 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.