Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja

Contrato de taxista en Finlandia (Helsinki-Uusimaa)

Taksinkuljettaja

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Vehari Oy etsii taksinkuljettajia. Hakijalta edellytämme hyvää suomen kielen taitoa sekä Taksinkuljettajan ajolupaa. Voit olla alalle myös kokonaan uusi tulokas ja silloin järjestämme sinulle tarvittavan koulutuksen ja perehdytyksen työn tekemiseen.

Yrityksemme tarjoaa:

-Kiinteän pohjapalkan provision lisäksi

-Monipuolisen asiakaskunnan

-Taksi Helsingin tilaukset, Helsingin Matkapalvelukeskuksen ja Espoon Kulkukeskuksen kyydit

-Mahdollisuus ajaa Kelakyytejä

-Autot MB E-sarjan hybridejä

-Vaihtoehtoisesti mahdollisuus ajaa MB EQB sähköautolla

-Lämmin talli hyvällä sijainnilla Helsingin Kalliossa

Myös osa-aikatyötä tarjolla esim. viikonlopuille.

Ota yhteyttä niin sovitaan tapaaminen ja keskustellaan lisää!

País del trabajo: Finlandia.

Región: Helsinki-Uusimaa.

Ver 929 ofertas de trabajo en "Helsinki-Uusimaa" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Vehari Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:11726a32-9be7-43a6-a9fe-d567fd02b4c4.

Ver las 122 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.