Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja

Taksinkuljettaja. Päijät-Häme. Finlandia

Ofertas en Finlandia (Päijät-Häme) de taxista

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Taksinkuljettajan työ on pääsääntöisesti vuorotyötä, jossa ei ole kahta samanlaista työvuoroa. Taksinkuljettajana oleminen vaatii muutakin kuin vain ajoneuvon käytön osaamista. Se vaatii hyvää asiakaspalvelu taitoja, nopeaa ajattelua ja vahvaa vastuuntuntoa.

Pystyt aidosti vaikuttaa omalla tekemiselläsi ansioihisi. Palkkaus on provisio 46.5% ja palkkatasoa on mahdollista jatkossa nostaa kokemuksen ja tehdyn työtuloksen perusteella.

Työnhakijalta odotamme:

- vähintään vuoden voimassa ollutta B-luokan ajokorttia

- asiakaspalveluhenkisyyttä ja hyviä vuorovaikutustaitoja

- motivoitunutta ja paineensietokykyä

- vähintään luokan 2 terveysvaatimuksia taksinkuljettaja ajolupaa varten

- Työtehtävien ja asiakaspalvelun kannalta suomen kieli taito tulee olla riittävällä tasolla.

Eduksesi on, jos omaat jo valmiiksi:

- kokemusta taksinkuljettajan ammatista

- voimassa oleva taksinkuljettajan ajolupa

- olemassa oleva paikallistuntemus on eduksesi työtehtävässä

-Voimassa oleva EA1-koulutus

Kiinnostuitko? Lähetä hakemuksesi sähköpostiin, lisätiedustelut työpaikasta yms. arkisin klo 10-15

Lisätiedot ja yhteydenotot:

+358 44 2366979

www.lahdenpakettipalvelut.fi

infolahdenpakettipalvelut.fi

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 81 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Lahden Liikennepalvelut Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:e2eb9f71-e7dd-4841-aea0-540160079822.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.