Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > taxista > Taksinkuljettaja, Taksiketju, Riihimäki

Taksinkuljettaja, Taksiketju, Riihimäki. Päijät-Häme

Trabajo de taxista en Finlandia (Päijät-Häme)

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista.

Traducción de la profesión: Prosessi- ja kuljetustyöntekijät › Kuljetustyöntekijät › Henkilö-, pakettiauton- ja moottoripyöräkuljettajat › Henkilö-, taksi- ja pakettiautonkuljettajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Taksinkäyttö lisääntyy kesäkaudella erilaisten tapahtumien johdosta. Mahdollisuudet hyviin tienesteihin töitä pelkäämättömille kuljettajille. Käytössä useita välityssovelluksia.

Taksinkuljettajan työtehtävä (provisiopalkka ja lomakorvaus) työntekijän vapaasti valitsemilla työvuoroilla. Mahdollisuus käyttää ajoneuvoa kokoaikaisesti ainoana kuljettajana. Tehtävään annetaan palvelu- ja laitekoulutus. Sovellusvälitys ja tolppa-ajoa. Kalustona Ford Mondeo farmari/ Skoda Octavia farmari. Tehtävä on vastuullinen sekä ajoittain kiivastahtinen asiakaspalvelutehtävä ja siinä vaaditaan ajokokemusta, erityisen hyvää ajotaitoa sekä paineensietokykyä.

Taksiketju haluaa edistää  tasa- arvoa ja toimii aktiivisesti ihmisten yhdenvertaisuuden puolesta.

País del trabajo: Finlandia.

Región: Päijät-Häme.

Ver 86 ofertas de trabajo en "Päijät-Häme" (Finlandia).

Número de puestos: 2.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Taksiketju.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:dd1195cb-1b8c-4f15-b47c-9a7b5a451f97.

Ver las 106 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles › Conductores de automóviles, camionetas y motocicletas › Conductores de automóviles, taxis y camionetas › taxista ofertadas.