Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Profesionales en derecho > Tajnik/tajnica

Oferta de trabajo en Croacia de Profesionales en derecho

Tajnik/tajnica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i čl. 44. Statuta dječjeg vrtića Nova Gradiška Upravno vijeće Dječjeg vrtića Nova Gradiška na svojoj sjednici održanoj 21.05.2024. donijelo je

ODLUKU

o objavi natječaja za radno mjesto

TAJNIK/TAJNICA

  1. NA NEODREĐENO VRIJEME - JEDAN (1) IZVRŠITELJ – PUNO RADNO VRIJEME u Dječjem vrtiću Nova Gradiška

Uvjeti : Prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN/97)

  • Završen sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij pravne struke, ili stručni diplomski studij javne uprave ili stručni prijediplomski studij javne uprave, upravni pravnik/stručni prvostupnik javne uprave
  • Dokazi da ne postoje zapreke za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl. 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13, 98/19, 57/22, 101/23)

KANDIDAT ZA RADNO MJESTO TAJNIKA (M/Ž) DUŽAN JE PRILOŽITI :

1. Zahtjev – prijava na natječaj vlastoručno potpisana

2. Životopis

3. Diplomu – preslika

4. Dokaz o državljanstvu

5. ELEKTRONIČKI ZAPIS O RADNOPRAVNOM STATUSU ( Potvrda o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji HZMO, ne stariji od dana raspisivanja natječaja)

6. Dokaz o nepostojanju zapreka za zasnivanje radnog odnosa sukladno čl.25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju, dostavljaju se sljedeći dokumenti (ne stariji od 6 mjeseci):

  • a) uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak prema članku 25. stavak 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
  • b) uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak prema članku 25. stavak 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju
  • c) potvrda nadležnog Centra za socijalnu skrb da kandidat nema izrečenu mjeru za zaštitu dobrobiti djeteta iz članka 25. stavak 10. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju

Ako kandidati ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom propisu, dužni su se pozvati na to pravo i uz zahtjev priložiti svu potrebnu dokumentaciju i imaju prednost u odnosu na ostale osobe pod jednakim uvjetima (rješenje ili potvrda o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo navedeno pravo)

Dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju dostupni su na Internet stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužni su da bi ostvarili pravo prednosti pri zapošljavanju pod jednakim uvjetima pozvati se na navedeno pravo i dostaviti sve dokaze propisane člankom 9.

Na natječaj se mogu javiti oba spola.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja.

Nepotpune, nepravovremene i nepotpisane prijave, te one dostavljene elektronskim putem neće se uzimati u razmatranje.

Poslodavac zadržava pravo obavljanja inicijalnog razgovora i testiranja prijavljenih kandidata, a o terminu će biti obaviješteni putem web stranice Vrtića (www.dvng.hr) .

Prijavom na natječaj kandidati prihvaćaju odredbe Zakona o zaštiti osobnih podataka – privole za prikupljanje, obrade osobnih podataka, objave podataka i opoziva privole koja se podnosi isključivo putem pošte.

Izabrani kandidati biti će obaviješteni putem mrežne stranice Vrtića (www.dvng.hr) i oglasne ploče Vrtića u roku od 8 dana od dana donošenja Odluke Upravnog vijeća i podliježu zdravstvenom liječničkom pregledu.

Prijave na natječaj s obaveznom dokumentacijom podnose se isključivo putem pošte na adresu:

Dječji vrtić Nova Gradiška, Trg dr. Franje Tuđmana 2, 35400 Nova Gradiška – s naznakom „za natječaj – tajnik/ica na neodređeno, puno radno vrijeme“.

Upravno vijeće Dječjeg vrtića zadržava pravo poništiti natječaj ili ne prihvatiti niti jednu ponudu bez obrazlaganja poništenja ili ne prihvaćanja.

Natječaj objavljen: Internet stranica DV NOVA GRADIŠKA i Internet stranica HZZ Nova Gradiška

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ NOVA GRADIŠKA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg dr. Franje Tuđmana 2, 35400 Nova Gradiška

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:2511263.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.