Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Tajnik / Tajnica škole

TAJNIK / TAJNICA ŠKOLE. Croacia

Búsqueda de Profesionales en derecho en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 94/13., 152/14., 7/17., 68/18., 98/19., 64/20, 151/22. i 156/23.) Osnovna škola Šećerana raspisuje

NATJEČAJ

za popunu radnog mjesta

tajnik/ica

Uvjeti:

Osim općih uvjeta sukladno Zakonu o radu, kandidati trebaju ispunjavati i posebne uvjete utvrđene člankom 105. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (NN 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12., 94/13., 152/14., 07/17., 68/18., 98/19., 64/20., 151/22. i 156/23.).

Poslove tajnika može obavljati osoba koja je završila:

1. sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij pravne struke ili stručni diplomski studij javne uprave

2. stručni prijediplomski studij upravne struke, ako se na natječaj ne javi osoba iz točke 1.

U radni odnos ne može biti primljena osoba za koju postoje zapreke u skladu s odredbama čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi.

Na natječaj se mogu javiti muške i ženske osobe u skladu sa Zakonom o ravnopravnosti spolova (NN 82/08. i 69/17.).

Uz vlastoručno potpisanu prijavu kandidati trebaju priložiti:

- životopis

- diplomu, odnosno dokaz o stečenom stupnju obrazovanja (preslika)

- dokaz o državljanstvu

- uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata u RH ne vodi kazneni postupak u smislu članka 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (ne starije od 30 dana)

- elektronički zapis o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne starije od dana objave natječaja.

Kandidatom se smatra osoba koja podnese pravodobnu i potpunu prijavu i ispunjava opće i posebne uvjete iz natječaja.

Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.

Osoba koja ne podnese pravovremenu i potpunu prijavu ili ne ispunjava formalne uvjete iz natječaja, ne smatra se kandidatom prijavljenim na natječaj i ne obavještava se o razlozima zašto se ne smatra kandidatom natječaja. Navedene isprave, odnosno prilozi, dostavljaju se u neovjerenoj preslici i ne vraćaju se kandidatu nakon završetka natječajnog postupka.

Prije sklapanja ugovora o radu odabrani/a kandidat/kinja dužan/na je sve navedene priloge, odnosno isprave, dostaviti u izvorniku.

Za kandidate prijavljene na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja, provest će se vrednovanje u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku zapošljavanja u Osnovnoj školi Šećerana. Kandidati će biti pozvani na provjeru znanja i vještina potrebnih za to radno mjesto, a poziv će biti objavljen na web stranici škole.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom zakonu, dužni su uz prijavu na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate pod jednakim uvjetima.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17., 98/19., 84/21. i 156/23.) pozivaju se da prilikom prijave na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, prilože i dokaze propisane člankom 103. st. 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji, dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prilikom prijave na natječaj dužni su pozvati se na to pravo.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (NN 84/21.) pozivaju se da prilikom prijave na natječaj, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, dostave i sve dokaze o ostvarivanju prava prednosti prilikom zapošljavanja, propisane člankom 49. st. 1. navedenog Zakona, dostupne na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (NN 157/13., 152/14., 39/18. i 32/20.) dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo te priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta, kao i dokaz o invaliditetu.

Kandidati koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (NN 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19.) dužni su uz prijavu na natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta i potvrdu o statusu vojnog/civilnog invalida rata i dokaz o tome na koji je način prestao prethodni radni odnos.

Sukladno odredbama Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18.) i Uredbe (EU) 2016/679, dokumenti dostavljeni na natječaj poslani su slobodnom voljom osoba koje podnose prijavu na natječaj, te se smatra da su dale privolu za obradu osobnih podataka. Podaci će se obrađivati isključivo u svrhu provedbe javnog natječaja.

Prijavu s potrebnom dokumentacijom dostaviti pisanim putem, poštom u zatvorenoj omotnici s naznakom „prijava na natječaj - tajnik škole“.

Kandidati će o izboru biti obaviješteni putem web stranice Osnovne škole Šećerana.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA ŠEĆERANA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Žrtava Domovinskog rata 27, 31300 Šećerana

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2514765.

Ver las 119 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.