Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Secretarios (general) > Tajnik/ica

TAJNIK/ICA. Croacia

Oferta de empleo en Croacia de Secretarios (general)

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general).

Traducción de la profesión: Clerical support workers › General and keyboard clerks › Secretaries (general) › Secretaries (general).

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN, br. 10/97, 107/07 i 94/13, 57/22, 101/23), Dječji vrtić Ciciban Velika Gorica, 10410 Velika Gorica, a temeljem odluke Upravnog vijeća, objavljuje:

NATJEČAJ

za radno mjesto:

  • tajnik- neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj

Uvjeti: : VSS, dipl. pravnik ili magistra prava ili stručni specijalist javne uprave ili VŠS, upravni pravnik ili stručni prvostupnik javne uprave, prema čl. 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13, 57/22, 101/23), te članka 2. Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika, te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću (NN 133/97).

Na natječaj se mogu prijaviti kandidati oba spola koji ispunjavanju propisane uvjete.

Pristupnici natječaju prilažu:

1. zamolbu,

2. životopis,

3. dokaz o stručnoj spremi,

4. Potvrdu o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje,

5. dokaz o državljanstvu( domovnica, osobna iskaznica, putovnica i sl.)

6. uvjerenje / potvrdu od nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak, izdanu u tijeku trajanja natječajnog postupka, sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13, 57/22, 101/23).

7. uvjerenje / potvrdu o nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak, izdanu u tijeku trajanja natječajnog postupka, sukladno članku 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07 i 94/13, 57/22, 101/23).

Osobe koje prema posebnim propisima ostvaruju pravo prednosti, moraju se u prijavi pozivati na to pravo, odnosno priložiti propisane dokaze o tom statusu i imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17) potrebno je priložiti sljedeće:

a) rješenje o priznatom statusu hrvatskog ratnog vojnog invalida iz Domovinskog rata odnosno potvrdu o priznatom statusu hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili dragovoljca iz Domovinskog rata ne stariju od šest mjeseci (osobe iz članka 101. stavka 1. točaka c) i e) do k) i članka 102. stavka 1. točaka c) i e) do k))

b) dokaz o nezaposlenosti – potvrdu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ne stariju od mjesec dana (u slučaju iz članka 101. stavka 1. i članka 102. stavka 1. ovoga Zakona)

c) presliku pravomoćnog rješenja, odluke ili drugog pravnog akta o prestanku prethodnog zaposlenja

d) dokaz o oduzetoj roditeljskoj skrbi kada se prijavljuje dijete smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata ili nestalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata bez roditeljske skrbi

e) potvrdu poslodavca da radno mjesto osobe iz članka 101. stavka 1. i članka 102. stavka 1. ovoga Zakona ne odgovara njegovoj stručnoj spremi (u slučaju iz članka 101. stavka 2. i članka 102. stavka 2. ovoga Zakona)

f) presliku pravomoćnog rješenja o priznatom pravu na novčanu naknadu iz članka 107. ovoga Zakona ili prava na zajamčenu minimalnu naknadu (osobe iz članka 101. stavka 1. točaka g), h), i), j) i k) i članka 102. stavka 1. točaka g), h), i), j) i k) ovoga Zakona)

g) potvrdu o broju dana sudjelovanja u obrani suvereniteta Republike Hrvatske (kada se prijavljuju osobe iz članka 101. stavka 1. točaka f), i) i k) i članka 102. stavka 1. točaka f), i) i k) ovoga Zakona)

h) rodni list (osobe iz članka 101. stavka 1. točaka a), b), g), h), i), j) i k) i članka 102. stavka 1. točaka a), b), g), h), i), j) i k))

i) rješenje o priznatom statusu člana obitelji smrtno stradalog hrvatskog branitelja iz Domovinskog rata (osobe iz članka 101. stavka 1. točaka a), b) i d) i članka 102. stavka 1. točaka a), b) i d)).

Poveznica na internetsku stranicu na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju:

Kandidat/kinja koji/a bude izabran/a dužna je dostaviti originale dokumenata na uvid.

Nepravodobne, neuredne, nesukladne i prijave zaprimljene elektronskim putem neće se razmatrati.

Prijave na natječaj s obveznom dokumentacijom dostavljaju se na adresu:

Dječji vrtić Ciciban Velika Gorica, Vladimira Vidrića 2, 10410 Velika Gorica s naznakom „za natječaj- tajnik“.

Rok za podnošenje prijava je osam (8) dana od dana objave natječaja.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u roku od 8 dana od dana donošenja odluke o odabiru kandidata putem mrežne stranice Vrtića : http://dv-ciciban-vg.hr/

Natječaj je objavljen dana 17.07.2024.g. na mrežnoj stranici i oglasnim pločama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje, te mrežnoj stranici i oglasnim pločama vrtića

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ CICIBAN VELIKA GORICA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: VLADIMIRA VIDRIĆA 2, 10410 VELIKA GORICA

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536586.

Ver las 126 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Oficinistas › Secretarios (general) › Secretarios (general) ofertadas.