Europeos.es : Inicio > Empleo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, Taitorent Oy, Seinäjoki

Sähköasentaja, Taitorent Oy, Seinäjoki. Etelä-Pohjanmaa

Oferta en Finlandia (Etelä-Pohjanmaa) de electricista

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

Haemme nyt sähköasentajia asiakasyrityksillemme Seinäjoelle ja muualle Etelä-Pohjanmaalle!

Tarjolla vakituinen ja pitkäaikainen työpaikka täysillä työtunneilla! Kohteet ovat monipuolisia. Kohteet ovat pääosin saneeraus ja

huolto kohteita. Uudiskohteitakin on tarjolla.

Työntekijältä odotetaan kokemusta sähköasentajan työstä vähintään noin 3 vuotta niin, että itsenäinen työskentely onnistuu.

Itseohjautuvuus ja ongelmanratkaisukyky ovat isoja tekijöitä sopivaa tekijää valittaessa. Työntekijällä tulisi olla hyvä suomen

kielen taito.

B-ajokortti on työn puolesta välttämätön.

Palkkaus 15-19 ?/h työntekijän aikaisempi kokemus huomioon ottaen.

Tarjoamme pitkän ja vakituisen työsuhteen, kilpailukykyisen palkkauksen sekä mukavan työilmapiirin.

Voit hakea työpaikkaa nettisivuiltamme ja katsoa myös muita avoimia työpaikkoja osoitteessa www.taitorent.fi

Voit olla myös suoraan yhteydessä Aatu Linnaan, puh. 044 248 8942 tai aatutaitorent.fi

TaitoRent Oy on Tampereella toimiva täyden palvelun henkilöstöpalvelualan yritys. Tarjoamme luotettavia

rekrytointipalveluita yrityksille ja työnhakijoille joustavasti eri toimialoilla.

7-16

País del trabajo: Finlandia.

Región: Etelä-Pohjanmaa.

Ver 110 ofertas de trabajo en "Etelä-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 1.

Empleador: Taitorent Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 08 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:feaa1fe6-46a7-49b5-930d-f58fde8e0722.

Ver las 266 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.