Europeos.es : Inicio > Trabajo en Finlandia > electricista > Sähköasentaja, 4 Paikkaa, Tepjo Oy, Oulu

Ofertas de empleo de electricista en Pohjois-Pohjanmaa (Finlandia)

Sähköasentaja, 4 Paikkaa, Tepjo Oy, Oulu

Clasificación del trabajo: Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista.

Traducción de la profesión: Rakennus-, korjaus- ja valmistustyöntekijät › Sähkö- ja elektroniikka-alan työntekijät › Sähkölaitteiden asentajat ja korjaajat › Rakennussähköasentajat.

Descripción de la oferta de trabajo:

SÄHKÖASENTAJA, OULU

Etsimme sähköasentajia asiakasyrityksellemme Ouluun. Työtehtäviä on tarjolla kokemuksen mukaan, joten voit hakea tehtävään, olit sitten vasta-alkanut tai kokenut ammattilainen.

Töitä on tarjolla eri kohteissa (voi sisältää sekä ulko, että sisätöitä). Työt alkavat sopimuksen mukaan kevään/kesän aikana ja kestävät arviolta muutaman kuukauden ajan.

Toivomme sinulta:

- Tehtävään soveltuvaa tutkintoa.

- Kokemusta sähköasentajan tehtävistä katsotaan eduksi, mutta emme sulje pois myöskään vasta-alkaneita.

- Voimassa olevia Työturvallisuus- ja Sähkötyöturvallisuuskortteja.

- Hyvää asennetta työntekoon.

Tarjoamme:

- Laadukkaat työvaatteet, henkilösuojaimet ja Valttikortin.

- Kilpailukykyisen palkan.

- Työterveyshuollon Terveystalossa.

- Henkilökohtaista välittämistä rennon tekijätiimin tuella.

Kiinnostuitko? Jätä hakemuksesi osoitteessa http://tepjo.likeit.fi/apply/4537628  , niin otamme sinuun yhteyttä mahdollisimman pian. Käsittelemme hakemuksia jo hakuaikana.

TEPJO tekijät on vuonna 2017 perustettu kotimainen henkilöstöpalvelualan yritys, joka tarjoaa henkilöstöratkaisuja Oulu - Raahe - Ylivieska - Kalajoki -alueella. Meillä on yli 20 vuoden kokemus rekrytoinneista.

Tiimimme panostaa jokaiseen työntekijään yksilöllisesti ja tarjoaa parhaan mahdollisen urapolun. Tutustu myös muihin avoimiin työpaikkoihimme tai lähetä avoin hakemus osoitteessa www.tepjo.fi/avoimet-tyopaikat  https://chat.openai.com/c/www.tepjo.fi/avoimet-tyopaikat  .

Lisätietoja tehtävästä arkisin klo 9-15:

Sonja Tilus p. 050 477 5212

País del trabajo: Finlandia.

Región: Pohjois-Pohjanmaa.

Ver 199 ofertas de trabajo en "Pohjois-Pohjanmaa" (Finlandia).

Número de puestos: 4.

Empleador: TEPJO Oy.

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 30 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:d6496899-8f89-426d-9f2f-8e68a0fd167a.

Ver las 250 ofertas de trabajo de Oficiales, operarios y artesanos de artes mecánicas y de otros oficios › Trabajadores especializados en electricidad y la electrotecnología › Instaladores y reparadores de equipos eléctricos › Electricistas de obras y afines › electricista ofertadas.