Europeos.es : Inicio > Trabajo en Polonia > Profesionales de enfermería > Szukamy Piel¿gniareki W Niemczech-turyngia Od 13 €/h+doplaty Arbeitsort:

Szukamy piel¿gniareki w Niemczech-Turyngia od 13 €/h+doplaty Arbeitsort:

Oferta de trabajo de Profesionales de enfermería en Dolnoslaskie (Polonia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería.

Technicy i inny średni personel : Średni personel ochrony zdrowia : Średni personel w dziedzinie pielęgniarstwa i położnictwa : Średni personel w dziedzinie pielęgniarstwa

Descripción de la oferta de trabajo:

Poszukujemy natychmiast wykwalifikowanych piel¿gniarek dla naszych kontrahentów w turyngii. Zarobek od 13 euro, plus ponadprzeci¿tne dop¿aty.

Szukasz:

- trwa¿ego miejsce zatrudnienia

- zatrudnienia z dobrymi dochodami i ponadprzeci¿tnymi dodatkami

- dochód w przypadku choroby

- wspó¿pracy która bierze pod uwage plany prywatne i rodzinne

- regulowany czas pracy z przejrzystymi godzinami pracy i lokalizacjami

- kompleksowa i indywidualna opieka ze strony kompetentnych i wykwalifikowanych specjalistów

- rekompensata za nadgodziny w czasie wolnym

- przejecie kosztow odzie¿y roboczej

- bezp¿atne oferty szkole¿ i kwalifikacji

STARKE oferuje:

- od 13 € / godzin¿ brutto. Plus dop¿aty

- region pracy: Turyngia ( domy seniora, przychodnie,szpitale, kliniki)

- umowy w pe¿nym i niepe¿nym wymiarze godzin

- sta¿a umowa o prac¿

- dop¿aty na urlop i gwiazdke (13-nastka)

- mind. 24 dni urlopu w roku

- odzie¿ robocza

- wsparcie w wyszukiwaniu zakwaterowania

- zasi¿ek chorobowy

- wykwalifikowana pomoc

Wymagamy:

- wyszkolenie pielegniarskie.

- piel¿gniarska lub starsza piel¿gniarka

(wymaga pa¿stwowego t¿umaczenia notarialnego i uznania kwalifikacji zawodowych)

- posiadanie mi¿dzynarodowego certyfikatu j¿zykowego dla j¿zyka niemieckiego na poziomie co najmniej B2

- do¿wiadczenie w pracy przez co najmniej 5 lat

- odpowiedzialnosci, niezale¿nego trybu pracy i kooperacji

Twoje zadania:

- Podstawowa opieka i leczenie w opiece geriatrycznej

- Dokumentacja piel¿gniarska

- Monitorowanie procesu opieki

- Konsultacje i opieka nad pacjentami

W przypadku zainteresowania prosimy o kontakt .Numer telefonu : +49 151 20039821.

Dalsza procedura wyja¿niamy razem w rozmowie.

Zapraszamy równie¿ do skontaktowania si¿ z nami przez e-mail i umówienia si¿ z nami:

Alexandra.RostekReemplazar por una arrobastarke-pdlg.de

- Führerscheine: Fahrerlaubnis B PKW/Kleinbusse (alt: FS 3): Wünschenswert

Servicio de empleo de origen: BA, Servicios Públicos de Empleo, Alemania.

País del trabajo: Polonia.

Región: Dolnośląskie.

Ver 438 ofertas de trabajo en "Dolnoslaskie" (Polonia).

Fecha de inicio: 30/04/2018.

Nº de vacantes: 5.

Experiencia: Se precisa.

Nivel educativo requerido: Sin especificar.

Lenguas exigidas: alemán: (bueno) ,inglés: (elemental) .

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Otros (véase la descripción).

Cómo solicitar el puesto:

Please click this link for more information about application method:

Empresa: STARKE Personaldienstleistungs GmbH.

Dirección: Auenstr. 22, D-99089 Erfurt, Deutschland.

Contacto: Rostek

Email: alexandra.rostekReemplazar por una arrobastarke-pdlg.com

Ver las 1,480 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio de la salud : Profesionales de nivel medio de enfermería y partería : Profesionales de nivel medio de enfermería ofertadas.