Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Svetovalec V Uradu Vlade Republike Slovenije Za Oskrbo In Integracijo Migrantov (šifra Dm 46) - M/ž

Oferta de trabajo de Especialistas en políticas de administración en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Svetovalec V Uradu Vlade Republike Slovenije Za Oskrbo In Integracijo Migrantov (šifra Dm 46) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 3 mesece, Določen čas, 24 mesecev, polni delovni čas, 40 ur, ZBIRANJE, UREJANJE IN PRIPRAVA PODATKOV ZA OBLIKOVANJE ZAHTEVNEJŠIH GRADIV, MESEČNIH IN LETNIH LIKVIDNOSTNIH NAČRTOV PRORAČUNA, SAMOSTOJNO OBLIKOVANJE MANJ ZAHTEVNIH GRADIV S PREDLOGI UKREPOV, SODELOVANJE PRI PRIPRAVI, SPREMLJANJU, IZVRŠEVANJU TER ANALIZIRANJU IZVAJANJA FINANČNEGA NAČRTA, FINANČNO RAČUNOVODSKA KONTROLA DOKUMENTOV, IZDELAVA ODREDB, FEP-OV, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH, POMOČ PRI NADZORU NAD IZVAJANJEM POGODBENIH OBVEZNOSTI S STRANI IZVAJALCEV, PRIPRAVA IN SPREMLJANJE NRP, SODELOVANJE PRI IZVEDBI POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL, VODENJE POTREBNIH EVIDENC TER VODENJE MANJ ZAHTEVNIH POSTOPKOV, VODENJE IN ODLOČANJE V MANJ ZAHTEVNIH PREDPISANIH POSTOPKIH Z DELOVNEGA PODROČJA, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PODOBNE ZAHTEVNOSTI., Pogoji so tudi: znanje uradnega jezika, državljanstvo Republike Slovenije, kandidati ne smejo biti pravnomočno obsojeni zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, in ne smejo biti obsojeni na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, zoper njih ne sme biti vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti.

Prijava mora vsebovati:1. pisno izjavo o izpolnjevanju pogoja glede zahtevane izobrazbe, 2. pisno izjavo o izpolnjevanju pogoja zahtevanih delovnih izkušenj, 3. pisno izjavo kandidata, da: je državljan Republike Slovenije, da ni bil pravnomočno obsojen zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, in da ni bil obsojen na nepogojno kazen zapora v trajanju več kot šest mesecev, da zoper njega ni vložena pravnomočna obtožnica zaradi naklepnega kaznivega dejanja, ki se preganja po uradni dolžnosti, 4. pisno izjavo, da za namen tega izbirnega postopka dovoljuje Uradu Vlade Republike Slovenije za oskrbo in integracijo migrantov pridobitev podatkov iz prejšnje točke iz uradnih evidenc.

Pri izboru bodo imeli prednost kandidati z izkušnjami na področju finančnega poslovanja.

Zaželeno je, da prijava vsebuje tudi kratek življenjepis.

Obrazec in dodatno besedilo sta na voljo na spletni strani Ministrstva za javno upravo, Objave drugih prostih delovnih mest.

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 444 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 02/06/2018.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Hasta 1 año.

Nivel educativo requerido: Educación superior (incluida formación académica).

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Determinado.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: URAD VLADE REPUBLIKE SLOVENIJE ZA OSKRBO IN INTEGRACIJO MIGRANTOV.

Dirección: Cesta v Gorice 15 , 1000 LJUBLJANA.

Contacto: ŠTRUKELJ MAG. KATARINA

Email: gp.uoimgov.si

Teléfono: 01 200 84 06.

Ver las 255 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.