Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > Analistas financieros > Svetovalec Analitik/ Svetovalka Analitičarka Za Področje Upravljanja Z Analitičnimi Podatki Banke Slovenije V Oddelku Finančna Statistika - M/ž

SVETOVALEC ANALITIK/ SVETOVALKA ANALITIČARKA ZA PODROČJE UPRAVLJANJA Z ANALITIČNIMI PODATKI BANKE SLOVENIJE V ODDELKU FINANČNA STATISTIKA - M/Ž

Ofertas de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de Analistas financieros

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za finančno poslovanje › Finančni analitiki/finančne analitičarke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FINANČNI ANALITIKI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, DELO OBSEGA:  ORGANIZIRANJE PROCESOV ZA VZPOSTAVITEV CENTRALNEGA UPRAVLJANJA Z ANALITIČNIMI PODATKI BANKE SLOVENIJE,VKLJUČENOST V PROCESE UPRAVLJANJA S PODATKI, KI POTEKAJO HORIZONTALNO ALI PA SO LOCIRANI V DRUGIH ORGANIZACIJSKIH ENOTAH (NPR.

PODATKOVNA ARHITEKTURA, PODATKOVNI MODELI, KVALITETA PODATKOV, METAPODATKI, PODATKOVNO SKLADIŠČE, ORODJA POSLOVNEGA OBVEŠČANJA, ŠIFRANTI ITD.),SODELOVANJE Z (GLAVNIMI) SKRBNIKI PODATKOV IN LASTNIKI PODATKOV TER SPREMLJAVO NJIHOVEGA DELA,SODELOVANJE Z ODDELKOM IT PRI VSEBINAH, POVEZANIH S PODATKOVNO ARHITEKTURO, PODATKOVNIM SKLADIŠČEM IN ORODJI POSLOVNEGA OBVEŠČANJA (BI),SODELOVANJE PRI PROJEKTU PRENOVA POROČANJA BANK (IREF) IN PREHODU NA NOV NAČIN POROČANJA,SODELOVANJE NA DRUGIH PROJEKTIH IN AKTIVNOSTIH, POVEZANIH S PODATKOVNO ARHITEKTURO IN UPRAVLJANJEM PODATKOV V BS OZ.

NA RAVNI ESCB,(VSEBINSKO) SKRBNIŠTVO NAD REPOZITORIJEM METAPODATKOV IN PODATKOVNIM KATALOGOM,ZBIRANJE, PRIPRAVO, OBDELAVO PODATKOV IN VZDRŽEVANJE PODATKOVNIH BAZ,ANALIZO PODATKOV IN TRENDOV TER PRIPRAVO IZREDNIH IN REDNIH POROČIL, ANALIZ IN PRISPEVKOV., Pričakujemo: vsaj sedmo raven izobrazbe ekonomske, informacijske ali druge ustrezne smeri vsaj 7 let delovnih izkušenj na bančnem, ekonomskem, raziskovalnem ali drugem področju stroke visoko stopnjo informacijske pismenosti, zlasti pri delu s podatkovnimi bazami/skladišči in BI/analitičnimi orodji, poznavanje dobrih praks in principov na področju upravljanja in dela s podatki, znanje na področju vzpostavljanja podatkovne arhitekture, izkušnje pri vzpostavljanju in vzdrževanju podatkovnih skladišč in podatkovnih modelov, izkušnje pri projektnem delu dobro znanje angleškega jezika kompetence: kritično/analitično mišljenje in reševanje problemov, dobro časovno obvladovanje in sposobnost dela pod časovnim pritiskom, prenašanje novosti in sprememb na zaposlene, komunikativnost.

Kandidati, ki bodo tekom izvedbe selekcijskega postopka prepoznani kot primerni, bodo lahko povabljeni tudi na preizkus znanja in sposobnosti.

Za opravljanje dela na razpisanem delovnem mestu se od izbranega kandidata zahteva potrdilo o nekaznovanosti ter potrdilo, da ni vložena pravnomočna obtožnica.

Za to delovno mesto je predvideno tudi varnostno preverjanje.

Z izbranim kandidatom/ko bomo sklenili delovno razmerje za nedoločen čas, s polnim delovnim časom in 6-mesečnim poskusnim delom.

Vaše prijave z življenjepisom in dokazili o izpolnjevanju pogojev sprejemamo izključno preko aplikacije na spletni strani Banke Slovenije www.bsi.si/razpisi/kadrovski-razpisi do vključno 3.

11.

2024.,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 7 años.

Empleador: BANKA SLOVENIJE, SLOVENSKA CESTA 35, 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: . .
Contact Email: zaposlitvebsi.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL74763.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Especialistas en finanzas › Analistas financieros ofertadas.