Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Estonia > Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles > Survepesu Autojuht

Empleos en Estonia de Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles

Survepesu Autojuht

Clasificación del trabajo: Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles.

Traducción de la profesión: Seadme- ja masinaoperaatorid ja montöörid › Mootorsõidukite ja liikurmasinate juhid.

Descripción de la oferta de trabajo:

Sinust saab operatiivüksuse tulevane liige, kes panustab hoolde ja avariiolukordade likvideerimisse, kasutades selleks survepesuautot.

Tööülesanded: Peamised ülesanded:

Kanalisatsiooni- ja sademeveetorustike ummistuste likvideerimine ning hooldustööde teostamine survepesuautoga;

Rest- ja imbkaevude, mahutite, rasva- ja liivapüüdurite tühjendus;

Torustike ettepesu võimalike kaamerauuringute tarvis;

Välistrasside survestamine.

Omalt poolt pakume: Kindlustunnet, kuna oleme tegutsenud rohkem kui 14 aastat.

Soovi korral tööde planeerimisel iseseisvust.

Võimalust õppida erinevate masinate käsitlemisoskust.

Väärikat tasu.

Põhipalk ning heade tulemuste korral tulemustasu.

Muud nõuded: Ootused kandidaadile:

Veoautojuhi kutsetunnistus ja C- kategooria juhiluba;

Valmisolek töötada nii iseseisvalt kui meeskonnas;

NB! Töö toimub välitingimustes ning eeldab füüsilist vastupidavust;

Valmisolek teostada erandkorras töid õhtusel ajal ja nädalavahetustel;

Pingetaluvus ja klienditeenindusele suunatud hoiak;

Hea suhtlemisoskus;

Heaperemehelik suhtumine tehnikasse;

Kiire reageerimisvõime;

Kohusetunne, vastutus- ja otsustusvõime;

Tagajärgede ettenägemis võime.

Kodus töötamise võimalus: Ei

País del trabajo: Estonia.

Número de puestos: 1.

Con permiso de conducir: c.

Empleador: Fekto OÜ (https://fekto.ee/).

Instrucciones para solicitar:

Täiendav informatsioon puudub

Forma de contacto:

  • Correo electrónico: karinfekto.ee

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:1581152.

Ver las 34 ofertas de trabajo de Operadores de instalaciones y máquinas y ensambladores › Conductores de vehículos y operadores de equipos pesados móviles ofertadas.