Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesores de universidades y de la enseñanza superior > Suradničko Radno Mjesto Asistent/ica

SURADNIČKO RADNO MJESTO ASISTENT/ICA. Croacia

Búsqueda de Profesores de universidades y de la enseñanza superior en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › University and higher education teachers › University and higher education teachers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Suradničko radno mjesto asistent, na određeno vrijeme od 6 godina, u punom radnom vremenu, u području prirodnih ili tehničkih znanosti na projektu Hrvatske zaklade za znanost ''Razvoj karijera mladih istraživača – izobrazba novih doktora znanosti'' (NPOO-DOK- 2023-10)

•u znanstvenom području prirodnih znanosti, polje kemija:

1.u Zavodu za analitičku kemiju kod prof. dr. sc. Šime Ukića, 1 izvršitelj (m/ž)

•u znanstvenom području tehničkih znanosti, polje kemijsko inženjerstvo:

1.u Zavodu za reakcijsko inženjerstvo i katalizu kod prof. dr. sc. Zvjezdane Findrik Blažević, 1 izvršitelj (m/ž)

2.u Zavodu za reakcijsko inženjerstvo i katalizu kod izv. prof. dr. sc. Martine Sudar, 1 izvršitelj (m/ž)

Obvezni uvjeti za asistenta: završen odgovarajući sveučilišni diplomski ili integrirani studij; ispunjava uvjete za upis na doktorski studij, prijaviti se mogu samo kandidati koji upisuju doktorski studij najkasnije u akademskoj godini 2024./2025.

Svi pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o radu te prijavi na natječaj priložiti: životopis, presliku diploma (s prijediplomskog i diplomskog i/ili integriranog studija), potvrdu o državljanstvu, uvjerenje da protiv pristupnika nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci) i ispis staža iz Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje. Pristupnici moraju ispunjavati i uvjete propisane Zakonom o visokom obrazovanju i znanstvenoj djelatnosti te prijavi na natječaj priložiti: dopunske isprave o studiju, dokaz o priznanjima, nagradama i sudjelovanju u znanstveno-stručnom radu, popis objavljenih radova i osobnih izlaganja na konferencijama.

Pristupnici strani državljani moraju priložiti i dokaz o poznavanju hrvatskog jezika stupanj C2 prema Zajedničkom europskom referentnom okviru za jezike i rješenje o priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije izdano od Agencije za znanost i visoko obrazovanje ili potvrdu o predanom zahtjevu.

Pristupnici koji kod prijama u radni odnos ostvaruju pravo prednosti prema članku 102. i 103. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo, priložiti dokaze o tom statusu pri čemu ostvaruju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Obrada osobnih podataka je nužna za postupak prijave na natječaj. Podaci će se čuvati do završetka natječajnog postupka, odnosno onoliko koliko ih moramo čuvati zbog pravnih obveza.

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na mrežnoj stranici Fakulteta (www.fkit.unizg.hr/natjecaji).

Prigovor na rezultat natječajnog postupka može se predati u pismenom obliku putem zemaljske pošte u roku od 15 dana od dana objave na mrežnoj stranici Fakulteta.

País del trabajo: Croacia.

Número de puestos: 3.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajfkit.unizg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 07 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2530631.

Ver las 36 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Profesores de universidades y de la enseñanza superior › Profesores de universidades y de la enseñanza superior ofertadas.