Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales en derecho > Suradnikica – Tajnik/ica Sastavnice

SURADNIKICA – TAJNIK/ICA SASTAVNICE. Croacia

Trabajos de Profesionales en derecho en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Legal professionals › Legal professionals not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 12. Statuta Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli, a sukladno članku 24. st. 1. Temeljnog Kolektivnog ugovora za službenike i namještenike u javnim službama Sveučilište Jurja Dobrile u Puli (29/2024) i članka 5. Pravilnika o raspisivanju i provedbi javnih natječaja za zapošljavanje na službenička i namještenička radna mjesta, rektor Sveučilišta Jurja Dobrile u Puli prof.dr.sc. Marinko Škare, raspisuje

NATJEČAJ

  1. za izbor zaposlenika na radno mjesto I. vrste – suradnik – tajnik sastavnice na neodređeno vrijeme u punom radnom vremenu – 1 izvršitelj (m/ž) uz obvezni probni rad u trajanju od šest (6) mjeseci;

Uvjeti: - završen sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij ili sveučilišni

prijediplomski i diplomski studij pravnog ili drugog usmjerenja iz društvenog ili

humanističkog područja,

- najmanje 1 godina radnog iskustva na određenim poslovima

- poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

- poznavanje rada na računalu (Office 365 i Teams)

Opis poslova: Obavlja administrativno-stručne poslove iz područja kadrovskih i općih poslova za fakultet, vrši prijepise i umnožavanje materijala za potrebe fakulteta, zaprima, protokolira, umnožava, otprema i arhivira poštu fakulteta, vodi urudžbeni zapisnik i poslove vezane uz arhivu službene dokumentacije fakulteta, prima i prenosi poruke za i od dekana i prodekana, ovjerava dopise i druga pismena i dostavlja ih institucijama ili zaposlenicima, vodi zapisnike, priprema i piše odluke vijeća, vodi evidenciju prisustva na radu na fakultetu i surađuje s nadležnom službom u Rektoratu, pruža administrativnu pomoć i sudjeluje u radu sjednica vijeća, vodi pomoćnu evidenciju o vanjskoj suradnji i obavlja i druge poslove po nalogu dekana, voditelja Ureda ili Službe.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu na natječaj pristupnici su obvezni priložiti:

a) životopis

b) preslik odgovarajuće diplome

c) dokaz o državljanstvu

d) potvrda o radnom iskustvu ili preslika ugovora o radu

e) motivacijsko pismo

f) dokaz o znanju engleskog jezika (preslika svjedodžbe, indeksa, potvrde o završenom tečaju i drugo).

Navedene isprave i prilozi dostavljaju se u neovjerenoj preslici.

Pristupnici koji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim propisima dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga dostaviti potvrdu o priznatom statusu iz kojeg je vidljivo spomenuto pravo. Pristupnici ostvaruju prednost prilikom zapošljavanja u odnosu na ostale pristupnike, samo pod jednakim uvjetima.

Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (NN 121/17, 98/19), popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://gov.hr/moja-uprava/hrvatski-branitelji/zaposljavanje/prednost-pri-zaposljavanju/403. Za pristupnike koji se u prijavi na natječaj pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) popis dokaza potreban za ostvarivanje tog prava dostupan je na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja https://branitelji.gov.hr/pristupinformacijama/835.

Povjerenstvo utvrđuje listu kandidata prijavljenih na natječaj koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, a čije su prijave pravodobne i potpune i kandidate s te liste poziva na intervju.

Na natječaj se imaju pravo prijaviti osobe oba spola.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Prijavom na natječaj, pristupnici natječaja su izričito suglasni da Sveučilište Jurja Dobrile u Puli kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave.

Prijave sa prilozima podnose se tajništvu Rektorata na adresu: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli, Zagrebačka ulica 30, 52100 Pula s naznakom "za natječaj" uz navođenje naziva radnog mjesta i na e-mail adresu: pisarnicaunipu.hr

Obavijest o ishodu natječajnog postupka biti će objavljena na mrežnim stranicama Sveučilišta.

Sveučilište zadržava pravo ne donijeti odluku o odabiru kandidata bez posebnog obrazloženja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Sveučilište Jurja Dobrile u Puli.

Instrucciones para solicitar:

Email: pisarnicaunipu.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 19 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2536585.

Ver las 67 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Profesionales en derecho › Profesionales en derecho no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.