Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Economistas > Suradnik/suradnica U Centru Za Projekte

SURADNIK/SURADNICA U CENTRU ZA PROJEKTE. Croacia

Contrato de Economistas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis posla:

  • za izbor službenik na radno mjesto I. vrste – suradnik u Centru za projekte na projektu MARICULURE NETWORK: Implementation of new technologies for divesified sustainable aquaculture targeting healthy society and competetitive regions, u radni odnos na određeno vrijeme s punim radnim vremenom – 1 izvršitelj/ica.

Pristupnici moraju ispunjavati sljedeće uvjete:

  • završen sveučilišni diplomski studij ili sveučilišni integrirani prijediplomski i diplomski studij

ekonomije,

  • 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • odlično poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu,
  • odlično poznavanje operativnih sustava i računalnih aplikacija (Windows, Office – Excel, Word, Power Point, Internet)
  • rad na društvenim mrežama

Uz prijavu na natječaj, pristupnici su dužni priložiti opširni životopis s naznačenim brojem telefona i e-mail adresom, dokaz o stečenoj odgovarajućoj stručnoj spremi, dokaz o državljanstvu, uvjerenje nadležnog suda da se protiv pristupnika ne vodi kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci),dokaz o radnom iskustvu (preslika radne knjižice ili elektronički zapis iz evidencije HZMO-a).

Pristupnici koji su studij završili izvan Republike Hrvatske moraju dostaviti rješenje o stručnom priznavanju inozemne visokoškolske kvalifikacije koje je izdala Agencija za znanost i visoko obrazovanje.

Pristupnici koji na temelju posebnih propisa ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze koje posebni propisi propisuju za ostvarivanje navedenog prava te imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima.

Pristupnici koji na temelju članka 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze za ostvarivanje navedenog prava te imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima. Dokazi za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji navedeni su na slijedećoj internetskoj stranici: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages/NG/12%20Prosinac/Zapo%C5%A1ljavanje/popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf.

Pristupnici koji na temelju članka 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju, dužni su u prijavi na natječaj pozvati se na to pravo i priložiti sve dokaze za ostvarivanje navedenog prava te imaju prednost u odnosu na ostale pristupnike samo pod jednakim uvjetima. Dokazi za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju sukladno Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata navedeni su na slijedećoj internetskoj stranici:

Za pristupnike koji ispunjavaju uvjete natječaja Fakultet zadržava pravo provođenja provjere znanja i vještina testiranjem i/ili intervjuom. O održavanju provjere znanja i vještina pristupnici će biti pravodobno obaviješteni. Ako pristupnik ne pristupi provjeri, smatra se da je povukao svoju prijavu.

Fakultet pridržava pravo, djelomično ili u cijelosti, poništiti ovaj natječaj.

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola. Izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose jednako na oba spola.

Prijavom na natječaj pristupnici su izričito suglasni da Fakultet kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provođenja natječajne procedure, sukladno odredbama Opće Uredbe (EU) 2016/679 o zaštiti osobnih podataka i Zakona o provedbi Opće uredbe o zaštiti podataka (NN 42/18).

Prijave se dostavljaju u roku od 8 dana od objave natječaja u Narodnim novinama. Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati. Prijave se podnose u elektroničkom obliku , elektroničkom poštom na kadrovskafthm.hr, s naznakom: »Prijava na natječaj za _____«.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Empleador: FAKULTET ZA MENADŽMENT U TURIZMU I UGOSTITELJSTVU.

Instrucciones para solicitar:

Email: kadrovskafthm.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 21 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2523293.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.