Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Químicos > Suradnik/ca Na Projektu - Interni Naziv Projektni/a Administrator/ica

SURADNIK/CA NA PROJEKTU - INTERNI NAZIV PROJEKTNI/A ADMINISTRATOR/ICA

Oferta de Químicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Químicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Physical and earth science professionals › Chemists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Nenastavno radno mjesto

na određeno radno vrijeme od deset (10) mjeseci, na pola radnog vremena u Dekanatu Fakulteta

1.Suradnik (na projektu – projektni administrator) jedan izvršitelj (m/ž)

Uvjeti: magistar struke ili stručni specijalist/VSS iz područja tehničkih, prirodnih, biotehničkih, društvenih ili humanističkih znanosti, znanje rada na računalu, izvrsno znanje engleskog jezika u govoru i pismu, posjedovanje organizacijskih i komunikacijskih vještina, posjedovanje odgovornosti i samostalnosti u radu, bez ili s radnim iskustvom.

Svi pristupnici moraju ispunjavati uvjete propisane Zakonom o radu te prijavi na natječaj priložiti: životopis, presliku diploma, potvrdu o državljanstvu, uvjerenje da protiv pristupnika/ce nije pokrenut istražni ili kazneni postupak (ne starije od 6 mjeseci) i ispis staža iz Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje. Pristupnici kojima hrvatski nije materinji jezik moraju priložiti dokaz o poznavanju hrvatskog jezika.

Kandidati za zapošljavanje koji se pozivaju na pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno posebnim propisima (Zakon o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata, Zakon o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom, Zakon o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članova njihovih obitelji) dužni su se u prijavi na natječaj posebno pozvati na to pravo odnosno priložiti odgovarajuće dokaze, sukladno posebnim propisima te imaju prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Rezultati natječajnog postupka objavit će se na službenoj internetskoj stranici Fakulteta (www.fkit.unizg.hr/natjecaji).

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se uzimati u obzir.

Prijavom na natječaj kandidat prihvaća da se njegovi podaci obrađuju u svrhu natječaja.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: FAKULTET KEMIJSKOG INŽENJERSTVA I TEHNOLOGIJE.

Instrucciones para solicitar:

Email: natjecajfkit.unizg.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 29 de Abril de 2024, y con identificador de la vacante:2495166.

Ver las 9 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Físicos, químicos y afines › Químicos ofertadas.