Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Empleados de contabilidad y cálculo de costos > Stručni Suradnik/suradnica Za Financije I Opće Poslove

STRUČNI SURADNIK/SURADNICA ZA FINANCIJE I OPĆE POSLOVE

Contratación en Croacia de Empleados de contabilidad y cálculo de costos

Clasificación del trabajo: Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos.

Traducción de la profesión: Clerical support workers › Numerical and material recording clerks › Numerical clerks › Accounting and bookkeeping clerks.

Descripción de la oferta de trabajo:

NATJEČAJ

za prijem u radni odnos

na radno mjesto Stručni/a suradnik/ica za financije i opće poslove

(1 izvršitelj/ica, puno radno vrijeme na određeno)

Kandidati moraju ispunjavati sljedeće uvjete:

- SSS – 4 godine

- poznavanje rada na računalu

- vozačka dozvola B kategorije

- izražene komunikacijske, organizacijske i prezentacijske vještine

- samostalnost, stručnost i odgovornost u radu

- potrebne godine iskustva: 5 godina

Kandidati/kinje su uz zamolbu/prijavu dužni/e priložiti:

- životopis s opisom dosadašnjeg radnog iskustva,

- dokaz o stručnoj spremi,

- dokaz o hrvatskom državljanstvu (preslika domovnice, osobne iskaznice ili putovnice),

- potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje ili ugovor o radu od prijašnjih poslodavaca gdje je vidljivo koje poslove je obavljao radnik ili potvrda poslodavaca o iskustvu rada na traženim poslovima u ovom Natječaju

- presliku uvjerenja da kandidat/kinja nije pod istragom i da se protiv njega/nje ne vodi kazneni postupak, ne starije od 6 mjeseci,

Preslike traženih priloga ne moraju biti ovjerene, a izabrani kandidat/kinja dužan/na je dostaviti na uvid originalne dokumente do dana sklapanja ugovora.

Kandidati koji se pozovu na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskoga rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine, br. 121/17, 98/19 i 84/21) a u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja i dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalazi se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozovu na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine, broj 84/21) a u trenutku podnošenja prijave ispunjavaju uvjete za ostvarivanje toga prava dužni su uz prijavu na javni natječaj priložiti sve dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja i dokaze o ispunjavanju uvjeta za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju. Popis dokaza potrebnih za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju nalazi se na internetskoj stranici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidati koji se pozovu na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine, br. 33/92, 57/92, 77/92, 27/93, 58/93, 2/94, 76/94, 108/95, 108/96, 82/01, 103/03, 148/13 i 98/19), uz prijavu na javni natječaj dužni su, uz dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja, priložiti rješenje ili potvrdu o priznatom statusu, izjavu da do sada nisu koristili pravo prednosti pri zapošljavanju po toj osnovi te dokaz iz kojeg se vidi na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Kandidati koji se pozovu na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine, br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na javni natječaj dužni su, uz dokaze o ispunjavanju traženih uvjeta iz javnog natječaja, priložiti i rješenje o utvrđenom invaliditetu, odnosno drugu javnu ispravu o invaliditetu na temelju koje se osoba može upisati u očevidnik zaposlenih osoba s invaliditetom te dokaz iz kojeg se vidi na koji je način prestao radni odnos kod posljednjeg poslodavca (rješenje, ugovor, sporazum i sl.).

Prijave na natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta podnose se u roku od 8 dana od dana objave natječaja na stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje na adresu: Ustanova Virovi, Trg kralja Tomislava 6/A, 32252 Otok, s naznakom „Natječaj za prijem u radni odnosi i naziv radnog mjesta za koje se kandidat javlja– ne otvaraj“.

Nepravodobne, nepotpune te prijave koje ne ispunjavaju formalne uvjete natječaja neće se razmatrati.

Na oglasnoj ploči i web stranici ustanove Virovi (www.virovi.hr) će naknadno biti objavljen datum/i održavanja intervjua.

Poziv na intervju biti će upućen svim kandidatima koji ispunjavaju formalne uvjete natječaja najmanje 5 dana prije održavanja intervjua.

O rezultatima natječaja kandidati/kinje će biti obaviješteni/e u zakonskom roku.

Prijavom na natječaj, smatra se da kandidati samovoljno pristaju na prikupljanje i korištenje njihovih osobnih podataka od strane ustanove Virovi isključivo u svrhu provođenja natječajne procedure za prijem u radni odnos te se isti mogu obrađivati samo u svrhu u koju su i prikupljeni.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación postsecundaria no terciaria.

Experiencia: 5 años.

Empleador: Virovi.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Trg kralja Tomislava 6/a, 32252 Otok

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 05 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2514676.

Ver las 75 ofertas de trabajo de Personal de apoyo administrativo › Empleados contables y encargados del registro de materiales › Auxiliares contables y financieros › Empleados de contabilidad y cálculo de costos ofertadas.