Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Economistas > Stručni Suradnik/stručna Suradnica

STRUČNI SURADNIK/STRUČNA SURADNICA. Croacia

Vacantes en Croacia de Economistas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Economists.

Descripción de la oferta de trabajo:

JAVNI NATJEČAJ

za prijem u radni odnos na određeno vrijeme u društvu Vranjevo d. o. o. Otok na radno mjesto – stručni suradnik – 1 izvršitelj

I.Predmet javnog natječaja je prijem u radni odnos na određeno vrijeme, zamjena za djelatnicu na trudničkom bolovanju za jednog izvršitelja, na radno mjesto – stručni suradnik , u društvu Vranjevo d. o. o. za komunalne djelatnosti Otok, radi obavljanje poslova čije je trajanje zbog prirode njegova izvršenja ograničeno rokom.

II. Poslovi koje će radnik obavljati su: vodi i obavlja računovodstvene – knjigovodstvene poslove, izrađuje periodična i godišnja izvješća, te se brine o pravilnom i namjenskom korištenju financijskih sredstava, knjiži, u glavnoj knjizi, dokumentaciju nastalu u analitičkom knjigovodstvu građana i usklađuje stanje analitike i glavne knjige, te obavljanje drugih poslova po nalogu nadređene osobe.

III. Opći uvjeti za zasnivanje radnog odnosa na određeno vrijeme su:

- punoljetnost,

- hrvatsko državljanstvo,

- zdravstvena spoosbnost.

Posebni uvjeti su:

- VŠS / VSS ekonomskog smjera, položena B kategorije, informatička pismenost, samostalnost i organizacijske sposobnosti te sposobnost rada u timu.

IV. Radni odnos se zasniva na određeno vrijeme, na vremenski rok do povratka djelatnice s porodiljnog dopusta, koji se prema potrebi Društva može i produžiti.

V. Prijavi na javni natječaj potrebno je priložiti:

- prijavu sa životopisom,

- dokaz o državljanstvu (preslika domovnice, osobne iskaznice, putovnice),

- dokaz o završenom obrazovanju (preslika svjedodžbe, uvjerenja, potvrde i sl.),

- dokaz o traženim položenim kategorijama (preslika vozačke dozvole, uvjerenja, potvrde i sl.),

- potvrda HZMO o dosadašenjem radu.

U prijavi na javni natječaj navode se i podaci kandidata (ime, prezime, adresa prebivališta te broj telefona ili adresa elektroničke pošte isključivo za potrebe provedbe natječajnog postupka).

Prijava mora biti vlastoručno potpisana.

Za prijavljene kandidate je moguće provesti postupak testiranja/intervjua o čemu će isti btii obaviješteni putem mrežne stranice Društva i kontakt podataka iz prijave na javni natječaj.

VI. Prijave na javni natječaj s dokazima o ispunjavanju uvjeta dostavljaju se u roku od osam (8) dana nakon objave javnog natječaja na oglasnim stranicama HZZ – a i na mrežnoj stranci Društva, na adresu: Vranjevo d. o. o., 32252 Otok, V. Nazora 1/I, u zatvorenoj omotnici, s naznakom: prijava na javni natječaj : stručni suradnik osobno ili preporučenom poštanskom pošiljkom.

VII. Osoba koja nije podnijela pravodobnu i urednu prijavu ili ne ispunjava tražene uvjete iz javnog natječaja neće se smatrati kandidatom prijavljenim na javni natječaj.

VIII. Društvo Vranjevo d. o. o. zadržava pravo poništenja javnog natječaja bez bilo kakave obveze prema prijavljenim kandidatima.

IX. O rezultatima javnog natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: VRANJEVO D.O.O..

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: V.Nazora 1/I, 32252 Otok

Zamolba: V.Nazora 1/I, 32252 Otok

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 10 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2529201.

Ver las 96 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Economistas ofertadas.