Europeos.es : Inicio > Oferta de trabajo en Croacia > Psicólogos > Stručni/a Suradnik/ca-psiholog/inja

Trabajos de Psicólogos en Croacia

Stručni/a Suradnik/ca-psiholog/inja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 107. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi („Narodne novine“ broj 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12.- pročišćeni tekst, 94/13., 152/14.,07/17, 68/18, 98/19, 64/20) Osnovna škola Bistra raspisuje:

NATJEČAJ

za sljedeće radno mjesto:

•STRUČNI SURADNIK/SURADNICA-PSIHOLOG/INJA- 1 izvršitelj/ica, određeno, puno radno vrijeme

Uvjeti:

Prema Zakonu o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi (N/N br. 87/08., 86/09., 92/10., 105/10., 90/11., 5/12., 16/12., 86/12., 126/12.- pročišćeni tekst, 94/13., 152/14.,07/17, 68/18, 98/19, 64/20) i odredbama Pravilnika o stručnoj spremi i pedagoško-psihološkom obrazovanju učitelja i stručnih suradnika u osnovnom školstvu (NN br. 6/2019).

Mjesto rada: OŠ Bistra, Poljanica Bistranska s pripadajućim područnim odjelima

Radno iskustvo: nije važno

Uz prijavu na natječaj za radna mjesta potrebno je priložiti:

•životopis,

•dokaz o državljanstvu,

•dokaz o stečenoj stručnoj spremi (preslika diplome )

•uvjerenje o nekažnjavanju u smislu čl. 106. Zakona o odgoju i obrazovanju u osnovnoj i srednjoj školi, ne starije od 30 dana od dana raspisivanja natječaja)

•eletronički zapis ili potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o radno-pravnom statusu

Kandidat/kinja koji/a ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. stavaka 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji (Narodne novine br. 121/17, 98/19 i 84/21), članka 48.f Zakona o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine broj 33/92., 57/92., 77/92., 27/93., 58/93., 02/94., 76/94., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03, 148/13 i 98/19), članka 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine br. 157/13., 152/14, 39/18 i 32/20) i članka 48. stavaka 1.– 3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21) dužan/na je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti svu propisanu dokumentaciju prema posebnom zakonu te ima prednost u odnosu na ostale kandidate/kinje samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju na temelju članka 102. stavaka 1.-3. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji dužan/a je uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 103. stavka 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Kandidat/kinja koji/a se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 48. stavaka 1.-3. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata (Narodne novine br. 84/21), dužan/a je uz prijavu na natječaj pored navedenih isprava odnosno priloga priložiti i sve potrebne dokaze iz članka 49. stavka 1. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata koji su dostupni na poveznici Ministarstva hrvatskih branitelja:

Sukladno članku 13. stavku 2. Zakona o ravnopravnosti spolova (NN br.: 82/08 i 69/17), na natječaj se mogu javiti osobe oba spola.

Kandidatom u natječajnom postupku smatra se osoba koja je podnijela urednu, pravovremenu i potpisanu prijavu na natječaj zajedno sa svim prilozima te koja ispunjava uvjete iz natječaja odnosno pravo prednosti pri zapošljavanju.

Nepotpune, neuredne te nepravovremene prijave neće se razmatrati, niti će podnositelji takvih prijava naknadno biti pozvani na dopunu prijave.

Odabiru kandidata prethodi postupak selekcije kandidata putem razgovora (intervjua) s kandidatom u skladu s Pravilnikom o načinu i postupku te vrednovanju i procjeni kandidata za zapošljavanje u osnovnoj školi.

Mjesto i vrijeme razgovora bit će objavljeni na web stranici Škole:

Dokumentaciju poslati na adresu Škole: Osnovna škola Bistra, Bistranska 30, Poljanica Bistranska s naznakom „za natječaj – PSIHOLOG/INJA”.

Rok za podnošenje prijava je 8 dana od dana objave natječaja na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Škole.

Natječaj objavljen na web stranici i oglasnoj ploči Škole i na mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje dana 12.06.2024.

Kandidat/kandidatkinja prijavom na natječaj daje privolu za obradu osobnih podataka navedenih u svim dostavljenim prilozima odnosno ispravama za potrebe provedbe natječajnog postupka sukladno važećim propisima o zaštiti osobnih podataka.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni na mrežnim stranicama Škole.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: OSNOVNA ŠKOLA BISTRA.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Poljanica Bistranska, Bistranska 30

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2520279.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.