Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Psicólogos > Stručni/a Suradnik/ca Psiholog/inja

Empleo en Croacia de Psicólogos

Stručni/a Suradnik/ca Psiholog/inja

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Psychologists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Uvjeti za zasnivanje radnog odnosa: završen preddiplomski i diplomski sveučilišni studij psihologije ili integrirani preddiplomski diplomski sveučilišni studij psihologije u Republici Hrvatskoj ili ima priznatu inozemnu stručnu kvalifikaciju za obavljanje regulirane profesije u skladu s propisima kojima se regulira psihološka djelatnost i odobrenje za rad nadležne komore

Uz opće uvjete za zasnivanje radnog odnosa, kandidat moraju ispuniti i posebne uvjete: poznavanje hrvatskog jezika i latiničnog pisma te engleskog jezika (C1/C2) u mjeri koja omogućava izvođenje odgojno-obrazovnog rada škole i komunikacije s učenicima i roditeljima.

Opis poslova:

- individualna i grupna podrška učenicima u različitim izazovima školovanja

- suradnja s učiteljima, roditeljima i drugim stručnjacima kako bi se olašala integracija i podrška svim učenicima u školsku zajednicu

- sudjelovanje i praćenje emocionalnog, kogniivnog, socijalnog i akademskog razvoja učenika

- razvoj i provedba preventivnih programa

Ukoliko ste psiholog koji ima želju raditi s mladim osobama, koji dobro prepoznaje i razumije specifične potrebe učenika i izazove s kojima se susreću te ima razvijene suradničke vještine,radujemo se se Vašoj prijavi. Kako ne bi stekli dojam da samo mi imamo zahtjeve za Vas, s velikom sigurnošću tvrdimo kako Vas očekuje rad u dinamičnom okruženju s timom iskusnim stručnjaka kojima je prioritet dobrobit učenika. Također, profesionalni razvoj neće izostati kao ni sudjelovanje u različitim projektima i programima. Na natječaj se mogu prijaviti osobe oba spola sukladno odredbama Zakona o ravnopravnosti spolova. Izrazi koji se koriste u natječaju, a imaju rodno značenje koriste se neutralno i odnose se jednako na muške i na ženske osobe.

Nudimo konkurentnu plaću te postoji mogućnost naknade za stambeni smještaj za kandidate koji nemaju prebivalište u Splitsko-dalmatinskoj županiji.

U prijavi na natječaj potrebno je priložiti

  • životopis (CV)

  • motivacijsko pismo na jednoj stranici u kojem se navode razlozi prijave i naglašavaju ključna postignuća

  • potvrda o C1/C2 razini znanja engleskog jezika za kandidate čije fakultetsko obrazovanje nije završeno na engleskom jeziku (CEFR, TOEFL ili sličan dokument).

Sve dokumente potrebno je objediniti u jedan PDF dokument pod nazivom Puno ime i prezime kandidata - radno mjesto za koje se prijavljuje (npr. Ana Anić - Nastavnik Povijesti).

Svoj PDF dokument pošaljite na email adresu careerssplitinternational.org pod nazivom Radno mjesto 2023./2024. - puno ime kandidata (npr. “Nastavnik Povijesti 2023./2024. - Ana Anić).

Član našeg tima za zapošljavanje kontaktirat će Vas u vezi procesa intervjua i zapošljavanja.

Napominjemo da dokumenti koji nisu poslani u jednom PDF dokumentu neće biti prihvaćeni.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

Nepotpune i nepravodobne prijave neće se razmatrati.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: Privatna srednja škola Aspalathos Međunarodna Škola, srednja škola s pravom javnosti.

Instrucciones para solicitar:

Email: careerssplitinternational.org

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 11 de Junio de 2024, y con identificador de la vacante:2517882.

Ver las 46 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Psicólogos ofertadas.