Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Audiólogos y logopedas > Stručni Suradnik Logoped M/ž

STRUČNI SURADNIK LOGOPED M/Ž. Croacia

Trabajar de Audiólogos y logopedas en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas.

Traducción de la profesión: Professionals › Health professionals › Other health professionals › Audiologists and speech therapists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Na temelju članka 26. stavka 1. i 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) te Odluke o objavi natječaja za zasnivanje radnog odnosa na radno mjesto stručni suradnik-logoped u Dječjem vrtiću „Carić“, Novalja, Upravno vijeće Dječjeg vrtića „Carić“, Novalja, dana 14. listopada 2024. godine objavljuje

NATJEČAJ

za zasnivanje radnog odnosa na neodređeno puno radno vrijeme u Dječji vrtić „Carić“, Novalja na radno mjesto:

  • stručni suradnik – logoped - jedan izvršitelj (m/ž) na neodređeno puno radno vrijeme

UVJETI: sukladno Zakonu o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97, 107/07, 94/13, 98/19 i 57/22) i Pravilniku o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u dječjem vrtiću („Narodne novine“ broj 133/97).

Razina obrazovanja: završen diplomski sveučilišni studij ili diplomski specijalistički studij – VSS, prof. logopedije, dipl. logoped, magistar logopedije, dipl. defektolog-logoped.

Uz prijavu (vlastoručno potpisanu) na natječaj je potrebno priložiti sljedeće dokumente u preslici:

  • životopis
  • dokaz o državljanstvu
  • dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  • potvrda Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o prijavama na mirovinsko osiguranje ili e-radna knjižica (ne starije od 6 mjeseci od objave natječaja)
  • uvjerenje kaznenog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak sukladno čl. 25. st. 2. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od dana objave natječaja)
  • uvjerenje prekršajnog suda da se protiv kandidata ne vodi prekršajni postupak sukladno čl. 25. st. 4. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starije od dana objave natječaja)
  • potvrda nadležnog Hrvatskog zavoda za socijalni rad (prema mjestu stanovanja) da kandidatu nisu izrečene mjere iz članka 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (ne starija od dana objave natječaja)
  • vlastoručno potpisanu izjavu kandidata/kandidatkinje da je suglasan/na sa svim uvjetima oglasa, te korištenjem i obradom osobnih podataka u svrhu provedbe postupka po objavljenom natječaju

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnim zakonima, sukladno članku 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19 i 84/21), članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) i članku 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) dužna je u prijavi na javni natječaj pozvati se na to pravo i priložiti odgovarajuće isprave kao dokaz o statusu te druge dokaze sukladno posebnom zakonu kojim je uređeno to pravo te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Poveznica za stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19 i 84/21) je:

Poveznica za stranicu Ministarstva branitelja na kojoj su navedeni dokazi potrebni za ostvarivanje prava prednosti pri zapošljavanju prema Zakonu o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata („Narodne novine“ br. 84/21) je:

Osoba koja se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20) uz prijavu na javni natječaj dužna je, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom te dokaz o prestanku radnog odnosa kod posljednjeg poslodavca (ugovor, rješenje, odluka i sl.)

Zdravstvena sposobnost za obavljanje posla utvrdit će se naknadno, a prije sklapanja ugovora o radu.

Izabrani kandidati dužni su prije sklapanja ugovora o radu dostaviti izvornike dokumenata. Priloženu natječajnu dokumentaciju ne vraćamo.

Na natječaj se pod ravnopravnim uvjetima mogu prijaviti osobe oba spola.

Rok za podnošenje prijava je 8 (osam) dana od dana objave javnog natječaja.

Natječajna dokumentacija se dostavlja na adresu: Dječji vrtić Carić, Novalja, Zeleni put 3, 53291 Novalja, s naznakom „Natječaj stručni suradnik – logoped“.

Nepravovremene i nepotpune prijave se neće uzeti u razmatranje.

O rezultatima izbora kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku.

UPRAVNO VIJEĆE DJEČJEG VRTIĆA „CARIĆ“ NOVALJA

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Empleador: DJEČJI VRTIĆ 'CARIĆ'.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Dječji vrtić Carić, Novalja, Zeleni put 3, 53291 N

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2579338.

Ver las 10 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Audiólogos y logopedas ofertadas.