Europeos.es : Inicio > Empleo en Croacia > Agrónomos > Stručni/a Suradnik/ica U Hortikulturi

STRUČNI/A SURADNIK/ICA U HORTIKULTURI. Croacia

Trabajar en Croacia de Agrónomos

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines.

Traducción de la profesión: Professionals › Science and engineering professionals › Life science professionals › Farming, forestry and fisheries advisers.

Descripción de la oferta de trabajo:

Rezidencija Skiper d.o.o., Alberi 300, Savudrija, na temelju Odluke Uprave društva objavljuje

NATJEČAJ ZA RADNO MJESTO: STRUČNI SURADNIK U HORTIKULTURI (M/Ž) - (1 izvršitelj ž/m)

ODGOVORNOSTI:

  • priprema, organizacija rada u održavanju uređenog okoliša,
  • raspoređivanje i upravljanje radnicima u skladu sa pravilnikom i regulativama tvrtke
  • monitoring automatskog sustava navodnjavanja
  • vođenje evidencija i očevidnika iz područja zaštite bilja
  • administrativni poslovi i izrade izvještaja

UVJETI:

  • minimalno SSS poljoprivredne, hortikultrne ili šumarske struke
  • poželjno VSS agronomski fakultet i/ili studij krajobrazne arhitekture
  • poželjno da posjeduje izobrazbu o sigurnom rukovanju i pravilnoj uporabi pesticida
  • minimalno 1 godina radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima
  • dobro poznavanje engleskog jezika

Potrebna znanja i vještine:

  • napredan rad na računalu – MS Office, CAD programi
  • poznavanje osnova održavanja okoliša i poznavanje biljnog materijala
  • minimalno opće poznavanje rada sustava za automatsko navodnjavanje
  • komunikacijske vještine
  • vještine rada u timu s ciljem ostvarenja rezultata i ciljeva Društva
  • osjećaj odgovornosti
  • sposobnost samostalnog rada

MJESTO RADA: Savudrija

Ukoliko ste zainteresirani za navedeno radno mjesto te zadovoljavate uvjete, svoj životopis pošaljite na e-mail: ivana.stipanovicskiper.hr

Zainteresirani kandidati trebaju poslati:

- životopis

Kandidati koji uđu u uži izbor bit će kontaktirani.

Slanjem prijave kandidati pristaju na upotrebu i pohranjivanje svojih osobnih podataka u svrhu provedbe selekcijskog postupka. Osobni podaci i dokumentacija kandidata čija prijava ne bude prihvaćena, biti će odmah izbrisani.

Rok podnošenja molbi: 20.08.2024. godine

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: REZIDENCIJA SKIPER d.o.o..

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Alberi 300, 52475 Savudrija

Email: ivana.stipanovicskiper.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 23 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:2542831.

Ver las 15 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Profesionales en ciencias biológicas › Agrónomos y afines ofertadas.