Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Técnicos en ingeniería mecánica > Stručni/a Radnik/ca Ii (nadzor)

STRUČNI/A RADNIK/CA II (NADZOR). Croacia

Ofertas de empleo de Técnicos en ingeniería mecánica en Croacia

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica.

Traducción de la profesión: Technicians and associate professionals › Science and engineering associate professionals › Physical and engineering science technicians › Mechanical engineering technicians.

Descripción de la oferta de trabajo:

Radno mjesto: STRUČNI RADNIK II

Organizacijska jedinica: Odjel nadzora i regulacije sustava, Služba nadzora i upravljanja, Sektor distribucije

Stručna sprema i zvanje: SSS tehničkog usmjerenja

Radno iskustvo u struci: 1 godina

Poželjna znanja i vještine:

•SSS strojarski tehničar

•vozačka dozvola B-kategorije

•osnovno poznavanje MS Office paketa

•prednost: poznavanje rada s detektorom plina i plinom

Opis poslova:

•rad na terenu

•izvršavanje srednje složenih radnih zadataka samostalno, prema radnoj uputi dobivenoj od neposredno nadređenog radnika

•ispitivanje nepropusnosti srednjetlačnih (STP) i niskotlačnih plinovoda (NTP) i kućnih priključaka

•ispitivanje nepropusnosti visokotlačnih (VTP) plinovoda

•uočavanje i evidentiranje tehničkih nepravilnosti i nesukladnosti na distribucijskom sustavu

•ispitivanje nepropusnosti plinovoda i kućnih priključaka u svrhu ishođenja uporabnih dozvola plinovoda

•detektiranje podzemnih plinovoda i kućnih priključaka

•analiza detektiranih propusnosti plina

•upoznavanje s metodama ispitivanja nepropusnosti plina te mjernim instrumentima koji se koriste za ispitivanje

•vizualna kontrola plinske mreže

•upoznavanje s organizacijom odjela, domenom i djelokrugom rada Procesa

•izrada i arhiviranje rezultata ispitivanja nepropusnosti na distribucijskom sustavu, zapisnika o izvršenim ispitivanjima, zapisnika o pronađenim propusnostima

•upoznavanje s dokumentacijom u Procesu (ispitni izvještaji, zapisnici o pronađenoj propusnosti, tehničke nepravilnosti i nesukladnosti)

•izrađivanje, ažuriranje, evidentiranje i arhiviranje zapisnika, tehničke dokumentacije i tehničkih crteža i skica

•ispitivanje i izvid na pojedinačne lokacije prema dojavama građana u Odjel distribucijski centar i Centra za obavješćivanje 112

•predlaganje mjera za unapijeđenje poslovanja iz svog djelokruga rada

•obavljanje posebnih poslova temeljem imenovanja direktora sektora

•obavljanje i drugih poslova u funkciji izvršenja posla radnog mjesta sukladno obrazovanju , usmjerenju, stečenim znanjima i vještinama.

Broj radnika: 1

Trajanje potrebe: trajno

Rad u smjenama: ne

Poslovi s posebnim uvjetima rada: da

Koeficijent : 2.50

Rok za dostavu ponuda: 8 dana od dana objave

Dokazi uz ponudu: zamolba, životopis, preslika osobne iskaznice, dokaz o odgovarajućem stupnju obrazovanja (preslika svjedodžbe), dokaz o radnom stažu/iskustvu (elektronički zapis o radnom stažu Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje i/ili potvrda poslodavca iz koje je vidljivo da je kandidat/kinja radio/la na odgovarajućim poslovima odgovarajuće vrijeme ili preslika ugovora o radu iz koje je vidljivo da je kandidat/kinja radio/la na odgovarajućim poslovima odgovarajuće vrijeme).

Napomene:

Ponude se dostavljaju putem stranice karijera https://karijera.plinara-zagreb.hr/ na način da sva potrebna dokumentacija bude priložena kao jedan dokument u pdf, word ili rtf formatu.

Urednom ponudom smatra se ponuda koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju. Nepotpune i nepravodobno pristigle ponude neće se razmatrati.

Za kandidata/kinju koji/a bude pozvan/a u selekcijski postupak, a ne pristupi selekcijskom postupku smatrat će se da je povukao/la prijavu na ovaj javni natječaj i neće se više smatrati kandidatom/kinjom.

Sukladno Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17, 98/19, 84/21 i 156/23), upućuju se potencijalni kandidati/kinje iz čl. 102. st. 1-3. Zakona da dostave dokaze iz čl. 103. st. 1. tog Zakona u svrhu ostvarivanja prava prednosti pri zapošljavanju: https://branitelji.gov.hr/UserDocsImages//dokumenti/Nikola//popis%20dokaza%20za%20ostvarivanje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju-%20ZOHBDR%202021.pdf

Kandidati/kinje koji/e ostvaruju pravo prednosti pri zapošljavanju sukladno članku 48. Zakona o civilnim stradalnicima iz Domovinskog rata ( „Narodne novine“ br. 84/21) uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici Ministarstva branitelja:

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Segundo ciclo de enseñanza secundaria.

Experiencia: 1 años.

Empleador: GRADSKA PLINARA ZAGREB d.o.o..

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:2535646.

Ver las 85 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de las ciencias y la ingeniería de nivel medio › Técnicos en ciencias físicas y en ingeniería › Técnicos en ingeniería mecánica ofertadas.