Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Especialistas en métodos pedagógicos > Stručni Suradnik/suradnica- Pedagog/pedagoginja

STRUČNI SURADNIK/SURADNICA- PEDAGOG/PEDAGOGINJA. Croacia

Demanda de Especialistas en métodos pedagógicos en Croacia

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos.

Traducción de la profesión: Professionals › Teaching professionals › Other teaching professionals › Education methods specialists.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 26. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ broj 10/97., 107/07., 94/13. i 98/19., 57/22., 101/23), i odluke Upravnog vijeća Dječjeg vrtića Hlapić Semeljci, raspisuje se

N A T J E Č A J

za prijem u radni odnos

- PEDAGOG

  • 1 izvršitelj na neodređeno, 12 sata tjedno za rad u Dječjem vrtiću Hlapić Semeljci, probni rad 2 mjeseca

UVJETI ZA RADNA MJESTA:

Kandidati moraju ispunjavati uvjete iz članka 24. i 25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju („Narodne novine“ br.: 10/97., 107/07., 94/13. i 98/19., 57/22., 101/23) i Pravilnika o vrsti stručne spreme stručnih djelatnika te vrsti i stupnju stručne spreme ostalih djelatnika u Dječjem vrtiću („Narodne novine“, br.: 133/97.).

Pored navedenih uvjeta kandidati moraju ispunjavati opće uvjete za prijem u radni

odnos:

  1. Punoljetnost
  2. Hrvatsko državljanstvo
  3. Zdravstvenu sposobnost za obavljanje poslova radnog mjesta

Dokaz o zdravstvenoj sposobnosti za obavljanje poslova radnog mjesta dostavit će izabrani kandidat po dostavljanoj obavijesti o izboru, a prije donošenja odluke o prijemu u radni odnos.

  1. Radni odnos u Dječjem vrtiću ne može zasnovati osoba koja ima zapreke iz članka

25. Zakona o predškolskom odgoju i obrazovanju (NN 10/97, 107/07, 94/13 i 98/19).

Na natječaj se mogu javiti osobe oba spola, a izrazi koji se koriste u ovom natječaju, a imaju rodno značenje, koriste se neutralno i odnose se jednako na muški i ženski rod.

Uz vlastoručno potpisanu prijavu koja sadrži: adresu stanovanja, kontakt broj, adresu elektroničke pošte, na natječaj kandidat mora priložiti slijedeće dokumente u preslici:

  1. Životopis (vlastoručno potpisan)
  2. Dokaz o stečenoj stručnoj spremi
  3. Dokaz o hrvatskom državljanstvu
  4. Uvjerenje o nekažnjavanju da se protiv osobe ne vodi kazneni postupak, ne stariji od dana objave natječaja
  5. Uvjerenje o nekažnjavanju u prekršajnom postupku, ne stariji od dana objave natječaja
  6. Uvjerenje/Potvrdu Centra za socijalnu skrb o ne izricanju mjere za zaštitu dobrobiti djeteta, ne stariji od dana objave natječaja
  7. Elektronski ispis staža iz Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje, ne stariji od dana objave natječaja

Podnošenjem prijave na natječaj, kandidati natječaja su izričito suglasni da Dječji vrtić Hlapić Semeljci kao voditelj zbirke osobnih podataka može prikupljati, koristiti i dalje obrađivati podatke u svrhu provedbe natječajnog postupka sukladno propisima koji uređuju zaštitu osobnih podataka.

Ako kandidat uz prijavu priloži dokumente u kojima osobni podaci nisu istovjetni, dužan je dostaviti i dokaz o njihovoj promjeni preslika vjenčanog ili rodnog lista i sl.). Ako kandidat koji ostvaruje pravo prednosti pri zapošljavanju prema posebnom Zakonu: Zakonu o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“ br. 121/17 i 98/19., 84/21). Zakonu o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom („Narodne novine“ br. 157/13,, 152/14., 39/18. i 32/20.) i Zakon o zaštiti vojnih i civilnih invalida rata (Narodne novine“ br. 33/92., 57/92., 77//92., 27/93.,58/93., 2/94., 76., 108/95., 108/96., 82/01., 103/03., 148/13. i 98/19) u prijavi na natječaj pozvati će se na to pravo i uz prijavu priložiti sve dokaze o pravu na koje se poziva te ima prednost u odnosu na koje se poziva te ima prednost u odnosu na ostale kandidate samo pod jednakim uvjetima.

Kandidat koji se poziva na pravo prednosti pri zapošljavanju temeljem Zakona i hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihovih obitelji („Narodne novine“, 121/17. i 98/19., 84/21), uz prijavu na javni natječaj dužan je priložiti, pored dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta i sve potrebne dokaze dostupne na poveznici: https://gov.hr/UserDocsImages/Moja%20uprava/Popis%20dokaza%20za%20ostvariva nje%20prava%20prednosti%20pri%20zapo%C5%A1ljavanju.pdf

ROK PRIJAVE: 8 dana od dana objavljivanja na oglasnim pločama i mrežnim stranicama Hrvatskog zavoda za zapošljavanje i Dječjeg vrtića Hlapić Semeljci.

Isprave se prilažu u neovjerenom presliku jer se iste ne vraćaju, a prije izbora kandidata predočiti će se izvornik.

Prijave s dokazima o ispunjavanju uvjeta natječaja dostaviti u zakonskom roku na email adresu infohlapic.semeljci.hr ili poštom na adresu DV Hlapić Semeljci, Kolodvorska 2B, 31402 Semeljci uz obaveznu naznaku: „Za natječaj-pedagog“

Urednom prijavom smatrat će se ona koja sadrži sve podatke i priloge navedene u natječaju.

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati.

Kandidat koji ispunjavaju formalne uvjete iz natječaja, biti će obaviješteni telefonski ili putem elektroničke pošte, o vremenu održavanja intervjua.

O rezultatima natječaja kandidati će biti obaviješteni u zakonskom roku, putem mrežne stranice www.hlapic.semeljci.hr i oglasne ploče vrtića.

Natječaj je objavljen na mrežnim stranicama i oglasnoj ploči HZZ te na mrežnim stranicama u oglasnoj ploči Dječjeg vrtića Hlapić Semeljci.

KLASA:112-03/24-01/3

URBROJ:2112-40-01-24-1

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Empleador: Dječji vrtić Hlapić Semeljci.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: Kolodvorska 2B, 31402 Semeljci

Email: infohlapic.semeljci.hr

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 17 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2581213.

Ver las 30 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la enseñanza › Otros profesionales de la enseñanza › Especialistas en métodos pedagógicos ofertadas.