Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Croacia > Personal de los servicios de protección > Stručni/a Suradnik/ica - Komunalni/a Redar/ica

Demanda en Croacia de Personal de los servicios de protección

Stručni/a Suradnik/ica - Komunalni/a Redar/ica

Clasificación del trabajo: Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes.

Traducción de la profesión: Service and sales workers › Protective services workers › Protective services workers › Protective services workers not elsewhere classified.

Descripción de la oferta de trabajo:

Temeljem članka 28. Zakona o službenicima i namještenicima u lokalnoj i područnoj (regionalnoj) samoupravi (NN br. 86/08, 61/11, 04/18 i 112/19), Pročelnik Upravnog odjela za komunalni sustav Grada Poreča-Parenzo objavljuje:

O G L A S

za prijem u službu na određeno vrijeme

u Upravni odjel za komunalni sustav:

Stručni suradnik – komunalni redar, na određeno vrijeme, uz probni rad, m/ž - 1

izvršitelj

Posebni uvjeti:

- sveučilišni prijediplomski studij ili stručni prijediplomski studij pravnog, upravnog,

tehničkog, društvenog, građevinskog ili ekonomskog smjera ,

-3 godine radnog iskustva,

- položen vozački ispit B kategorije,

- poznavanje rada na računalu,

- poznavanje barem jednog stranog jezika,

Osim navedenih uvjeta kandidati trebaju ispunjavati opće uvjete iz članka 12., 15. i 16. Zakona o lokalnim službenicima i namještenicima (NN 86/08, 61/11, 04/18, 112/19).

Prijavi na oglas obavezno treba priložiti:

- životopis

- dokaz o traženoj stručnoj spremi

- uvjerenje o nekažnjavanju ne starije od 6 mjeseci

- izjava o nepostojanju zapreka za prijam u službu (čl.16.Zakona)

- dokaz o hrvatskom državljanstvu

- potvrdu HZMIO o radnom stažu- elektronski ispis

Prilozi mogu biti u presliku.

Prijave trebaju biti podnesene u roku od 15 dana od dana objave oglasa na oglasnoj ploči Grada Poreča-Parenzo, osobno u pisarnicu ili poštom na adresu: Grad Poreč-Parenzo, Obala m.Tita 5, Poreč, s naznakom ( za oglas –„ Stručni suradnik – komunalni redar“ )

Nepotpune i nepravovremene prijave neće se razmatrati, o rezultatu izbora kandidati će biti pismeno obaviješteni.

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: GRAD POREČ.

Instrucciones para solicitar:

Zamolba: OBALA M. TITA  5, 52440

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 06 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:2574242.

Ver las 3 ofertas de trabajo de Trabajadores de los servicios y vendedores de comercios y mercados › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección › Personal de los servicios de protección no clasificados bajo otros epígrafes ofertadas.