Europeos.es : Inicio > Trabajo en Croacia > Profesionales del trabajo social > Stručni/a Radnik/ca U Sustavu Socijalne Zaštite - Socijalni/a Radnik/ca

Contrato de Profesionales del trabajo social en Croacia

Stručni/a Radnik/ca U Sustavu Socijalne Zaštite - Socijalni/a Radnik/ca

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social.

Traducción de la profesión: Professionals › Legal, social and cultural professionals › Social and religious professionals › Social work and counselling professionals.

Descripción de la oferta de trabajo:

Opis poslova: upoznavanje korisnika s novim sredinom i pomoć pri uključivanju, praćenje prilagodbe, pomoć korisnicima pri zadovoljavanju svakodnevnih potreba, inicira primjenu potrebnih oblika zaštite, obavlja stručni rad, surađuje s obitelji korisnika, nadležnim centrima za socijalnu skrb i ostalim subjektima, vođenje evidencije i dokumentacije.

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 102. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji (Narodne novine broj 121/2017, 98/2019 i 84/2021), uz prijavu na natječaj dužni su osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta priložiti i dokaze propisane člankom 103. stavkom 1. Zakona o hrvatskim braniteljima iz Domovinskog rata i članovima njihove obitelji, a koji su objavljeni na web-stranici Ministarstva hrvatskih branitelja: https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 9. Zakona o profesionalnoj rehabilitaciji i zapošljavanju osoba s invaliditetom (Narodne novine broj 157/13, 152/14, 39/18 i 32/20), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaz o utvrđenom statusu osobe s invaliditetom (https://www.zakon.hr/z/493/Zakon-o-profesionalnoj-rehabilitaciji-i-zapo%C5%A1ljavanju-osoba-s invaliditetom).

Kandidati koji se u prijavi pozivaju na pravo prednosti prilikom zapošljavanja u skladu s člankom 48. Zakona o civilnim stradalnicima Domovinskog rata (Narodne novine broj 84/21), uz prijavu na natječaj dužni su, osim dokaza o ispunjavanju traženih uvjeta, priložiti i dokaze utvrđene u članku 49. navedenog Zakona https://branitelji.gov.hr/zaposljavanje-u-drzavnoj-sluzbi/843

Uz pisanu prijavu na natječaj potrebno je priložiti životopis, dokaz o stručnoj spremi, presliku uvjerenja o položenom stručnom ispitu, presliku odobrenja za samostalan rad, presliku potvrde Hrvatskog zavoda za mirovinsko osiguranje o podacima evidentiranim u matičnoj evidenciji, presliku vozačke dozvole, uvjerenje nadležnog suda da se protiv kandidata ne vodi kazneni postupak ne starije od 30 dana od dana objave natječaja.

Natječaj za zapošljavanje otvoren je 11.09.2024. godine do 10.10.2024. godine (uz mogućnost produžavanja do zapošljavanja)

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Grado o nivel equivalente.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: DOM ZA ODRASLE OSOBE MOTOVUN - CASA PER PERSONE ADULTE MONTONA.

Instrucciones para solicitar:

OsobniDolazak: Brkač 28

Zamolba: BRKAČ 28, MOTOVUN 52424

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 14 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:2561341.

Ver las 91 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales › Especialistas en ciencias sociales y teología › Profesionales del trabajo social ofertadas.