Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Especialistas en políticas de administración > Strokovni Sodelavec Vii/2 (ii) Za Okolje, Prostor In Infrastrukturo (šifra Delovnega Mesta J017137) - M/ž

Trabajar de Especialistas en políticas de administración en Eslovenia

Strokovni Sodelavec Vii/2 (ii) Za Okolje, Prostor In Infrastrukturo (šifra Delovnega Mesta J017137) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje splošnih zadev

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNJAK ZA SISTEMSKE REŠITVE IN RAZVOJNE PROJEKTE V JAVNI UPRAVI, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, ORGANIZIRANJE DELOVNEGA PROCESA NA PODROČJU GRADENJ IN VZDRŽEVANJA INFRASTRUKTURE, NADZOR IN SKRB ZA NEMOTEN POTEK DELOVNEGA PROCESA REŽIJSKEGA OBRATA, ORGANIZACIJA IN KOORDINACIJA DELA NA GRADBIŠČIH, PRIPRAVA ZAHTEVNEJŠE DOKUMENTACIJE ZA INVESTICIJE IN VEČJA VZDRŽEVALNA DELA S PODROČJA JAVNE INFRASTRUKTURE OBČINE, IZVAJANJE JAVNIH NAROČIL IN POROČANJE, ORGANIZACIJA IN KOORDINACIJA ZAPOSLENIH NA JAVNIH DELIH, ORGANIZACIJA IN KOORDINACIJA POGODBENIH IZVAJALCEV GJS, OBRAVNAVA VLOG S PODROČJA KOMUNALE, OKOLJA IN PROSTORA TER GJS, VODENJE IN ODLOČANJE V ZAHTEVNIH UPRAVNIH POSTOPKIH, SAMOSTOJNA PRIPRAVA NAJZAHTEVNEJŠIH ANALIZ, EVIDENC, INFORMACIJ, POROČIL IN DRUGIH GRADIV, IZVAJANJE DRUGIH NALOG., Celotna vsebina javnega natečaja (vključno s pogoji prijave ter navedbo sestavnih delov prijavne dokumentacije) je objavljena na spletni strani Občine Horjul.,

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: OBČINA HORJUL, Občinski trg 1 , 1354 HORJUL.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: REMŠKAR URŠA
Contact Phone: 01 7591 120
Contact Email: obcinahorjul.si

Identificador de la vacante:NN88389.

Ver las 303 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas de administración ofertadas.