Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) (j017136) Za Potrebe Onkološkega Inštituta, Oddelek Za Državni Presejalni Program Za Raka Dojk - Dora - M/ž

Oferta de trabajo en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i) (j017136) Za Potrebe Onkološkega Inštituta, Oddelek Za Državni Presejalni Program Za Raka Dojk - Dora - M/ž

Descripción de la oferta de trabajo:

RAZVIJALCI IN ANALITIKI PROGRAMSKE OPREME IN APLIKACIJ, D. N., poskusno delo 4 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI RAZVOJU ZDRAVSTVENIH APLIKACIJ PROGRAMA DORA NA STRANI NAROČNIKA/DELODAJALCA,

PRIPRAVE IN PREGLED DOKUMENTACIJE,

SODELOVANJE PRI RAZPISNIH POSTOPKIH,

NADZOR IMPLEMENTACIJE,

VEZNI ČLEN MED UPORABNIKI IN RAZVIJALCI/VZDRŽEVALCI ZDRAVSTVENIH APLIKACIJ PROGRAMA DORA,

POMOČ IN PODPORA UPORABNIKOM INFORMACIJSKIH SISTEMOV PROGRAMA DORA TER PISARNIŠKIH PROGRAMSKIH ORODIJ,

SKRBNIŠTVO INFORMACIJSKIH SISTEMOV (PISARNIŠKE IN ZDRAVSTVENE APLIKACIJE),

VZDRŽEVANJE, POSODABLJANJE IN NASTAVITEV INFORMACIJSKIH SREDSTEV (RAČUNALNIKI, PERIFERNA OPREMA, ITD.),

UGOTAVLJANJE POTREB PO INFORMACIJSKIH SISTEMIH IN INFORMACIJSKIH SREDSTVIH,

NAČRTOVANJE POSODABLJANJA INFORMACIJSKIH SISTEMOV IN INFORMACIJSKIH SREDSTEV,

PRIPRAVA TEHNIČNIH SPECIFIKACIJ ZA NAROČANJE INFORMACIJSKIH SREDSTEV,

IZVEDBA PREVENTIVNIH PREGLEDOV RAČUNALNIŠKE OPREME NA CENTRALNIH IN ODDALJENIH LOKACIJAH DELODAJALCA,

OBVEŠČANJE PREKO SMS IN POŠILJANJE SMS OPOMNIKOV PREKO PORTALA M MEDIJ (TELEKOM),

UREJANJE AVTOMATSKIH ODZIVNIKOV,

UREJANJE PODATKOVNE BAZE,

SODELOVANJE Z IZVAJALCI PRESEJALNEGA PROGRAMA (EPIDEMIOLOGI, RADIOLOGI, PATOLOGI, DRI, DMS, ADMINISTRATORJI IN S SLUŽBO INFORMATIKE OIL),

UVAJANJE NOVIH SODELAVCEV,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V OKVIRU DELOVNEGA PODROČJA PO NALOGU VODJE.

, najmanj specializacija po visokošolski strokovni izobrazbi (prejšnja) ali  visokošolska univerzitetna izobrazba (prejšnja) ali magistrska izobrazba (druga bolonjska stopnja) ali visokošolska izobrazba druge stopnje, oziroma izobrazba, ki ustreza tej ravni izobrazbe, in je v skladu z zakonom, ki ureja slovensko ogrodje kvalifikacij, uvrščena na isto raven. Zahtevano znanje s področja informatike, poznavanje računalniških omrežij in operacijskih sistemov, dela z bazami podatkov. obvladovanje programskih orodij MS Office, znanje angleškega jezika, vsaj 6 let delovnih izkušenj.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1053 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 6 años.

Empleador: ONKOLOŠKI INŠTITUT LJUBLJANA, ZALOŠKA CESTA 2, 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: . TU
Contact Email: gp.oionko-i.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 03 de Julio de 2024, y con identificador de la vacante:PH78874.