Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > farmacéutico/farmacéutica > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i), Direkcija, Področje Za Zdravstveno Analitiko In Ekonomiko, Oddelek Za Zdravila - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I), DIREKCIJA, PODROČJE ZA ZDRAVSTVENO ANALITIKO IN EKONOMIKO, ODDELEK ZA ZDRAVILA - M/Ž

Vacante de farmacéutico/farmacéutica en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Zdravstveni strokovnjaki/zdravstvene strokovnjakinje › Drugi zdravstveni strokovnjaki/druge zdravstvene strokovnjakinje › Farmacevti/farmacevtke.

Descripción de la oferta de trabajo:

FARMACEVT, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, - RAZVRŠČANJE ZDRAVIL IN ŽIVIL NA LISTO TER VODENJE DOGOVOROV,- DOLOČANJE TERAPEVTSKIH SKUPIN ZDRAVIL IN NAJVIŠJIH PRIZNANIH VREDNOSTI ZA ZDRAVILA IN ŽIVILA,

- ODLOČANJE O IZJEMNIH POVRAČILIH ZAVAROVANIM OSEBAM NA 1. STOPNJI NA PODROČJU ZDRAVIL IN ŽIVIL,- PRIPRAVA OKROŽNIC IN NAVODIL, IZVAJANJE ZAVAROVALNIŠKO MEDICINSKIH NADZOROV S PODROČJA DELA,- VSEBINSKO SKRBNIŠTVO APLIKACIJ PODROČJA RAZVOJ NOVIH APLIKATIVNIH REŠITEV,- UREJANJE KAZALNIKOV KAKOVOSTI PREDPISOVANJA ZDRAVIL IN KOORDINACIJA FARMACEVTSKEGA SVETOVANJA,- UREJANJE PODROČJA RECEPTOV ZA OSEBNO RABO,- SODELOVANJE Z MZ IN DRUGIMI INSTITUCIJAMI, IZVAJALCI TER STROKOVNIMI IN STANOVSKIMI ZDRUŽENJI,- ZAGOTAVLJANJE STROKOVNE POMOČI OBMOČNIM ENOTAM IN SVETOVANJE ZAVAROVANIM OSEBAM..., Magister farmacije. Kandidati naj k vlogi priložijo potrdilo o izobrazbi in dokazilo o delovnih izkušnjah (vsaj 48 mesecev na VII. stopnji), druga stopnja jezikovnih znanj, druga stopnja računalniških znanj, strokovni izpit iz upravnega postopka (ZUP). V kolikor izbrani kandidat nima opravljenega izpita iz upravnega postopka, ga bo moral opraviti najkasneje v treh mesecih od datuma sklenitve delovnega razmerja. Kandidati se lahko prijavijo tudi preko spletnega obrazca https://www.zzzs.si/zzzs-api/zaposlitve/,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1048 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 4 años.

Empleador: ZAVOD ZA ZDRAVSTVENO ZAVAROVANJE SLOVENIJE, MIKLOŠIČEVA CESTA 24 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: KOS MARIJAN ANITA
Contact Phone: 01 307 74 63
Contact Email: zaposlitevzzzs.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 26 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PK13120.

Ver las 58 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de la salud › Otros profesionales de la salud › Farmacéuticos › farmacéutico/farmacéutica ofertadas.