Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > encargado de relaciones públicas/encargada de relaciones públicas > Strokovni Sodelavec Vii/2 (ii), Centralna Služba, štabne Službe, Področje Odnosov Z Javnostmi - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (II), CENTRALNA SLUŽBA, ŠTABNE SLUŽBE, PODROČJE ODNOSOV Z JAVNOSTMI - M/Ž

Contrato en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de encargado de relaciones públicas/encargada de relaciones públicas

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de relaciones públicas › encargado de relaciones públicas/encargada de relaciones públicas.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za prodajo, trženje in odnose z javnostmi › Strokovnjaki/strokovnjakinje za odnose z javnostmi.

Descripción de la oferta de trabajo:

SVETOVALEC ZA ODNOSE Z JAVNOSTMI, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz. do 31.10.2028 oz. do prenehanja razloga, polni delovni čas, 40, SODELOVANJE PRI REŠEVANJU STROKOVNE PROBLEMATIKE NA PODROČJU ODNOSOV Z JAVNOSTMI, IZVAJANJE STROKOVNEGA DELA NA PODROČJU KOMUNICIRANJA Z NOTRANJO IN ZUNANJO JAVNOSTJO, PODAJANJE PREDLOGOV ZA UČINKOVITEJŠE DELO IN PRENOS DOBRIH PRAKS, INFORMACIJ IN ZNANJA MED SODELAVCI, UREDNIŠTVO NAD SPLETNIMI STRANMI, PRIPRAVA IN REDAKCIJA BESEDIL, KOORDINACIJA REŠEVANJA PRITOŽB IN POHVAL UPORABNIKOV, PRIPRAVA IN OBJAVLJANJE ODGOVOROV NA PORTALU EUPRAVA, ORGANIZACIJA POSODABLJANJA, OPTIMIZIRANJA, UREJANJA IN NADGRADNJE SPLETA, SKRBNIŠTVO POSREDOVANJA PODATKOV O PROSTIH DELOVNIH MESTIH – WEB SERVICE, KOMUNIKACIJA Z MEDIJI (PRIPRAVA IN KOORDINACIJA ODGOVOROV NA NOVINARSKA VPRAŠANJA, ORGANIZACIJA NOVINARSKIH KONFERENC, PRIPRAVA POROČIL ZA JAVNOST IPD.), UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC, SODELOVANJE V ZAHTEVNEJŠIH PROJEKTIH IN DELOVNIH SKUPINAH, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DELODAJALCA V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO JAVNEGA USLUŽBENCA., DRUŽBENA, POSLOVNA, UPRAVNA, PRAVNA ALI DRUGA USTREZNA SMER.

STROKOVNI IZPIT SKLADNO Z AKTOM O STROKOVNIH IZPITIH V ZRSZ, POZNAVANJE IN UPORABA PROGRAMSKEGA ORODJA ONE.NET IN RENDERMAIL, POZNAVANJE ZAKONSKIH PREDPISOV IN NAVODIL S PODROČJA ZAPOSLOVANJA.

LOKACIJA DELA JE CS, ŠTABNE SLUŽBE, LJUBLJANA.

POGODBA O ZAPOSLITVI SE BO SKLENILA ZA DOLOČEN ČAS DO 31.10.2028 OZIROMA DO PRENEHANJA RAZLOGA S (4) ŠTIRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

KANDIDATI V VLOGI ZA ZAPOSLITEV PODAJO IZRECNO SOGLASJE ZA UPORABO OSEBNIH PODATKOV, KI JIH BO ZRSZ UPORABLJAL V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV BODO KANDIDATI PREDLOŽILI NA ZAHTEVO ZAVODA V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

KANDIDATI POŠLJEJO PRIJAVO NA OBRAZCU "VLOGA ZA ZAPOSLITEV", KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ZAVODA RS ZA ZAPOSLOVANJE, https://www.ess.gov.si/o-zrsz/zaposlitev-v-zavodu/ PO E-POŠTI NA NASLOV gpzrszess.gov.si , V ZADEVI E-PRIJAVE KANDIDATI NAVEDEJO: »VLOGA ZA DEL.

MESTO STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (II) – ODNOSI Z JAVNOSTMI - NE ODPIRAJ« oz.

PO POŠTI NA NASLOV: ZAVOD RS ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX/6, 1000 LJUBLJANA, S PRIPISOM »VLOGA ZA DEL.

MESTO STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (II) – ODNOSI Z JAVNOSTMI - NE ODPIRAJ«. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1211 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE, Rožna dolina, cesta IX 6 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PODOBNIK ZEC TANJA
Contact Phone: 01 4790 967
Contact Email: gpzrszess.gov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 25 de Mayo de 2024, y con identificador de la vacante:PG75840.

Ver las 8 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Especialistas en organización de la administración pública y de empresas › Profesionales de las ventas, la comercialización y las relaciones públicas › Profesionales de relaciones públicas › encargado de relaciones públicas/encargada de relaciones públicas ofertadas.