Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > administrador de bases de datos/administradora de bases de datos > Strokovni Sodelavec Vii/2 (i), Centralna Služba, Projekt »platforma Trga Dela« – Aplikativna Podpora (it) - M/ž

Contratación de administrador de bases de datos/administradora de bases de datos en Eslovenia (Osrednjeslovenska)

Strokovni Sodelavec Vii/2 (i), Centralna Služba, Projekt »platforma Trga Dela« – Aplikativna Podpora (it) - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Diseñadores y administradores de bases de datos › administrador de bases de datos/administradora de bases de datos.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje za informacijske in komunikacijske tehnologije › Strokovnjaki/strokovnjakinje za podatkovne zbirke in računalniška omrežja › Snovalci/snovalke in upravljavci/upravljavke podatkovnih zbirk.

Descripción de la oferta de trabajo:

STROKOVNI SODELAVEC ZA PROGRAMSKE APLIKACIJE, PODATKOVNE BAZE, poskusno delo 4 mesece, Določen čas  oz.

31.10.2028 oz. do zaključka projekta, polni delovni čas, 40, NAČRTOVANJE REŠITEV ZA INFORMACIJSKO PODPORO INTERAKTIVNIH ORODIJ ZA POVEZOVANJE PONUDBE IN POVPRAŠEVANJA NA TRGU DELA, NAČRTOVANJE POVEZAV NOVIH REŠITEV Z OBSTOJEČIM INFORMACIJSKIM SISTEMOM ZAVODA IN OBSTOJEČIMI ZALEDNIMI APLIKACIJAMI ZA PODROČJE TRGA DELA, NAČRTOVANJE NADGRADNJE IN POSODOBITVE OBSTOJEČIH INFORMACIJSKIH REŠITEV Z UPORABO KMZ, SODELOVANJE PRI IZVEDBI POSTOPKOV JAVNIH NAROČIL IN RAZPISOV ZA IZBIRO ZUNANJIH IZVAJALCEV, SODELOVANJE PRI UVAJANJU OZ.

USPOSABLJANJU CILJNE SKUPINE UPORABNIKOV, SPREMLJANJE, KOORDINIRANJE IN POROČANJE O AKTIVNOSTIH NA PROJEKTU, SPREMLJANJE IZVAJANJA POGODB Z ZUNANJIMI IZVAJALCI, SODELOVANJE V DELOVNIH IN DRUGIH PROJEKTNIH SKUPINAH, UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC, OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DELODAJALCA V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO JAVNEGA USLUŽBENCA., NARAVOSLOVJE, MATEMATIKA, RAČUNALNIŠTVO ALI DRUGA USTREZNA SMER.

ZELO DOBRO POZNAVANJE STROJNE IN SISTEMSKE PROGRAMSKE OPREME, DOBRO POZNAVANJE METODOLOGIJ IN PROCESOV UPRAVLJANJA SPREMEMB V APLIKACIJAH, POZNAVANJE STANDARDOV S PODROČJA IKT, POZNAVANJE METODOLOGIJE NAČRTOVANJA INFORMACIJSKIH SISTEMOV.

LOKACIJA DELA JE CS, ŠTABNE SLUŽBE, LJUBLJANA.

POGODBA O ZAPOSLITVI SE BO SKLENILA ZA DOLOČEN ČAS DO 31.10.2028 OZIROMA DO ZAKLJUČKA PROJEKTA S (4) ŠTIRIMESEČNIM POSKUSNIM DELOM.

KANDIDATI V VLOGI ZA ZAPOSLITEV PODAJO IZRECNO SOGLASJE ZA UPORABO OSEBNIH PODATKOV, KI JIH BO ZRSZ UPORABLJAL V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

DOKAZILA O IZPOLNJEVANJU POGOJEV BODO KANDIDATI PREDLOŽILI NA ZAHTEVO ZAVODA V OKVIRU IZBIRNEGA POSTOPKA.

KANDIDATI POŠLJEJO PRIJAVO NA OBRAZCU "VLOGA ZA ZAPOSLITEV", KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ZAVODA RS ZA ZAPOSLOVANJE, https://www.ess.gov.si/o-zrsz/zaposlitev-v-zavodu/ PO E-POŠTI NA NASLOV gpzrszess.gov.si , V ZADEVI E-PRIJAVE KANDIDATI NAVEDEJO: »VLOGA ZA DEL.

MESTO STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) – APLIKATIVNA PODPORA – PLATFORMA TRGA DELA - NE ODPIRAJ« oz.

PO POŠTI NA NASLOV: ZAVOD RS ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX/6, 1000 LJUBLJANA, S PRIPISOM »VLOGA ZA DEL.

MESTO STROKOVNI SODELAVEC VII/2 (I) - APLIKATIVNA PODPORA – PLATFORMA TRGA DELA - NE ODPIRAJ«. , dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1072 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 5 años.

Empleador: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE, Rožna dolina, cesta IX 6 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: RAMEŠA MARTINA
Contact Phone: 01 4790 934
Contact Email: gpzrszess.gov.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 20 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL02049.

Ver las 14 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de tecnología de la información y las comunicaciones › Especialistas en bases de datos y en redes de computadores › Diseñadores y administradores de bases de datos › administrador de bases de datos/administradora de bases de datos ofertadas.