Europeos.es : Inicio > Oferta de empleo en Eslovenia > ingeniero electrónico/ingeniera electrónica > Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Demanda en Savinjska (Eslovenia) de ingeniero electrónico/ingeniera electrónica

Strokovni Sodelavec I – Za Področje Signalno Varnostnih Naprav - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektronike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTRONIKE, poskusno delo 4 mesece, Določen čas, 12 mesecev, polni delovni čas, 40, IZVAJANJE VZDRŽEVANJA IN UPRAVLJANJE SIGNALNOVARNOSTNIH NAPRAV; IZDELOVANJE TEHNIČNIH ZAHTEV NA PODROČJU SIGNALNOVARNOSTNIH NAPRAV; IZDELOVANJE TEHNIČNIH PODLAG ZA PROJEKTE IN RAZPISE; USKLAJEVANJE VZDRŽEVALNIH PROCESOV IN OPTIMIZACIJA VZDRŽEVANJA., Pogoji, ki jih morajo  izpolnjevati kandidati (m/ž), so: strokovna izobrazba: visokošolska strokovna ali univerzitetna izobrazba ustrezne smeri (prednost je izobrazba smeri elektrotehnika), delovne izkušnje: 12 mesecev na podobnih delih, usposobljenost za delo z računalniškimi programi MS Office.  Prednost bodo imeli kandidati z naslednjimi znanji, sposobnostmi oz. izkušnjami: - izpolnjevanje zdravstvenih pogojev v skladu z 925-P05 Sprejem in usposobitev delavcev in 925-DN 18 Postopki preverjanja duševne in telesne zmožnosti OVKN (osebe, ki opravljajo varnostno kritične naloge), - vozniški izpit »B« kategorije.

Kandidat bo v skladu s pravilnikom 925-P05  Sprejem in usposobitev delavcev vključen v usposabljanje za delovno mesto vzdrževalec signalnovarnostnih naprav.

Rok za oddajo vlog je 05.10.2024.

Vlogo za razpisano delovno mesto oddate na naslednji povezavi: https://obrazci.sz.si/prijava-na-delovno-mesto/.

Pri tem se sklicujte na številko obvestila 165/24.

Podatki označeni z zvezdico (*) so obvezni.

Kandidati bodo skladno s 30.členom ZDR-1 o izboru obveščeni v 8 dneh po zaključenem postopku izbire.

Kontakt za dodatne informacije: ga.

Sara Mlakar (03/ 29 33-121).,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Savinjska.

Ver 227 ofertas de trabajo en "Savinjska" (Eslovenia).

Número de puestos: 1.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Empleador: Slovenske železnice - Infrastruktura, družba za upravljanje in vzdrževanje železniške infrastrukture ter vodenje železniškega prometa, d.o.o., Kolodvorska ulica 11 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: MLAKAR SARA
Contact Phone: 03 29 33 121
Contact Email: sara.mlakarslo-zeleznice.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 27 de Septiembre de 2024, y con identificador de la vacante:PL26853.

Ver las 22 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electrónicos › ingeniero electrónico/ingeniera electrónica ofertadas.