Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > asistente de dirección > Strokovni Sodelavec - M/ž

STROKOVNI SODELAVEC - M/Ž. Podravska. Eslovenia

Trabajar de asistente de dirección en Podravska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección.

Traducción de la profesión: Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke › Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje › Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke › Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu.

Descripción de la oferta de trabajo:

POSLOVNI SEKRETAR, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, KOT STROKOVNI SODELAVEC V TAJNIŠTVU PODJETJA BOSTE OPRAVLJALI NALOGE, KOT SO: PRIPRAVLJANJE STROKOVNIH PODLAG IN OPRAVLJANJE NAJZAHTEVNEJŠIH STROKOVNIH DEL V POSLOVNIH PROCESIH, RAZVIJANJE, PREDLAGANJE IN UVAJANJE NOVIH REŠITEV, TEHNIK IN METOD DELA, NUDENJE STROKOVNE POMOČI IN PODPORE SODELAVCEM, VODENJE PROJEKTOV, VODENJE EVIDENC, IZDELOVANJE ANALIZ IN PRIPRAVA POROČIL, SODELOVANJE PRI INVESTICIJAH IN NABAVAH, OPRAVLJANJE DRUGIH DEL V OKVIRU STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI.

KLJUČNI IZZIVI: PODPORA VODSTVU, SISTEMSKO IN ANALITIČNO OPRAVLJANJE DELA, USKLAJEVANJE SODELAVCEV. , NUDIMO: PRILOŽNOST ZA OSEBNI IN KARIERNI RAZVOJ MOŽNOST DOLGOROČNE ZAPOSLITVE V STABILNEM PODJETJU DINAMIČNO DELO, POLNO IZZIVOV UREJENE DELOVNE RAZMERE INTERNA IN EKSTERNA IZOBRAŽEVANJA.

Pričakujemo: delovne izkušenje s področja dela, napredna usposobljenost za delo s pisarniškimi orodji, višja raven znanja angleškega ali nemškega jezika - B1, organizacijske sposobnosti, osebna urejenost, natančnost in zanesljivost, kreativnost, komunikativnost.

Upoštevane bodo ponudbe s priloženimi dokazili o izpolnjevanju zahtevanih pogojev ter kratkim življenjepisom z opisom delovnih izkušenj.   ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Podravska.

Ver 312 ofertas de trabajo en "Podravska" (Eslovenia).

Experiencia: 2 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: Javno podjetje Snaga, podjetje za ravnanje z odpadki in druge komunalne storitve, d.o.o., Nasipna ulica 64 , 2000 MARIBOR.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: HOLCMAN DANIJELA
Contact Phone: 02/250 54 20
Contact Email: zaposlitevjhmb.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 16 de Agosto de 2024, y con identificador de la vacante:PJ95390.

Ver las 57 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio › Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas › Secretarios administrativos y especializados › Secretarios administrativos y ejecutivos › asistente de dirección ofertadas.