Europeos.es : Inicio > Trabajo en Eslovenia > Secretarios administrativos y ejecutivos > Strokovni Sodelavec Za Korporativno Komuniciranje Skupine Hse - M/ž

Contrato de Secretarios administrativos y ejecutivos en Eslovenia

Strokovni Sodelavec Za Korporativno Komuniciranje Skupine Hse - M/ž

Clasificación del trabajo: Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos.

Tehniki/tehnice in strokovni sodelavci/strokovne sodelavke : Strokovni sodelavci/strokovne sodelavke za poslovanje in upravljanje : Splošni in specializirani poslovni sekretarji/splošne in specializirane poslovne sekretarke : Sekretarji/sekretarke v upravi in poslovodstvu

Descripción de la oferta de trabajo:

PROJEKTNI SODELAVEC, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, SAMOSTOJNO NAČRTOVANJE IN VODENJE KOMUNIKACIJSKIH AKTIVNOSTI IN PROJEKTOV NA RAVNI DRUŽBE IN SKUPINE HSE, SODELOVANJE IN STROKOVNA POMOČ PRI NAČRTOVANJU IN IZVEDBI KOMUNIKACIJSKIH AKTIVNOSTI DRUŽBE IN SKUPINE HSE, SODELOVANJE PRI AKTIVNOSTIH, KI SO S KORPORATIVNIM KOMUNICIRANJEM POVEZANE NA OBLIKOVALSKO- TEHNIČNI RAVNI (OBLIKOVANJE, FOTOGRAFIJA, PRELOM, VZDRŽEVANJE SPLETNIH STRANI IPD.), PRIPRAVA AKTOV S PODROČJA KORPORATIVNEGA KOMUNICIRANJA ALI SODELOVANJE PRI NJIHOVI PRIPRAVI, VODENJE SAMOSTOJNIH PROJEKTOV NA PODROČJU KOMUNICIRANJA, KOORDINIRANJE ZUNANJIH IZVAJALCEV ZA POTREBE PRODUKCIJE IN IZVEDBE, SODELOVANJE V PROJEKTNIH SKUPINAH.

, Pogoj za kandidaturo je 6/2 ali 7. stopnja družboslovne smeri, tri leta delovnih izkušenj s področja novinarstva in odnosov z javnostmi ter znanje vsaj enega tujega jezika.

Želimo si sodelavko oz. sodelavca, ki bo komunikativen, kreativen, samoiniciativen in sposoben timskega dela. Kraj opravljanja dela bo na sedežu družbe HSE d.o.o. v Ljubljani, Koprska ulica 92, po potrebi tudi na poslovnih enotah družbe.

Vse zainteresirane kandidatke in kandidate vabimo, da svojo vlogo z življenjepisom in dokazili oddate preko spletne strani  https://www.hse.si/sl/aktualno/karierne-priloznosti/.

Zaposlujemo po načelu enakih možnosti in nediskriminatornosti.

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 3 años.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: HOLDING SLOVENSKE ELEKTRARNE D.O.O., KOPRSKA ULICA 92 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Contact Person: BALAŽIČ BRANKA
Contact Phone: 01 47 04 189
Contact Email: zaposlitevhse.si

Identificador de la vacante:NP54931.

Ver las 522 ofertas de trabajo de Técnicos y profesionales de nivel medio : Profesionales de nivel medio en operaciones financieras y administrativas : Secretarios administrativos y especializados : Secretarios administrativos y ejecutivos ofertadas.