Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica > Strokovni Delavec Za Tehnične Sisteme - M/ž

STROKOVNI DELAVEC ZA TEHNIČNE SISTEME - M/Ž. Osrednjeslovenska

Empleo en Eslovenia (Osrednjeslovenska) de ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica.

Traducción de la profesión: Strokovnjaki/strokovnjakinje › Strokovnjaki/strokovnjakinje znanstvenih in tehnično-tehnoloških ved › Inženirji/inženirke na področjih elektrotehnologije › Inženirji/inženirke elektrotehnike.

Descripción de la oferta de trabajo:

INŽENIR ELEKTROTEHNIKE, poskusno delo 6 mesecev, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, NADZOR NAD DELOVANJEM IN ADMINISTRIRANJEM TEHNIČNIH SISTEMOV, NAČRTOVANJE IN VZDRŽEVANJE TEHNIČNIH SISTEMOV, NAČRTOVANJE POSODOBITEV, ŠIRITEV IZBOLJŠAV, OPTIMIZACIJ TEHNIČNIH SISTEMOV, PRIPRAVA DOKUMENTACIJE, POTREBNIH EVIDENC IN POROČIL, SODELOVANJE Z VODJO TEHNIČNE SLUŽBE PRI NAČRTOVANJU IN KOORDINIRANJU VZDRŽEVALNIH IN INVESTICIJSKIH DEL, SODELOVANJE Z OSTALIMI SLUŽBAMI SEKTORJA IN OSTALIH SEKTORJEV PODJETJA, SODELOVANJE S STROKOVNIMI SLUŽBAMI JHL S PODROČJA POSLOVNE INFORMATIKE, PRIDOBIVANJE PONUDB ZA POTREBE TEHNIČNE SLUŽBE IN KREIRANJE NABAVNIH NAROČIL, SPREMLJANJE ZAKONODAJE S SVOJEGA DELOVNEGA PODROČJA,  UREJANJE DOKUMENTACIJE S SVOJEGA PODROČJA SKLADNO Z ZAHTEVAMI STANDARDOV ISO 9001, ISO 45001 IN ISO 14001., Pričakujemo VII. ali VI. stopnjo strokovne izobrazbe elektro, računalniške ali druge ustrezne smeri, vozniški izpit B kategorije, 3 leta delovnih izkušenj na enakih ali podobnih delih, znanje nemškega ali angleškega jezika, poznavanje dela z računalnikom v okolju Windows. Postopek izbora vključuje tudi praktični preizkus. Vaše pisne prijave z dokazili pričakujemo na naslov: JAVNIH HOLDING Ljubljana, d.o.o., Služba za kadrovske in splošne zadeve,

Verovškova ulica 70, 1000 Ljubljana, ali na e-naslov kadri-vksjhl.si s pripisom razpis "Strokovni delavec za tehnične sisteme".                          ,

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 1043 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Experiencia: 3 años.

Con permiso de conducir: b.

Empleador: JAVNO PODJETJE VODOVOD KANALIZACIJA SNAGA d.o.o., Vodovodna cesta 90 , 1000 LJUBLJANA.

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: JEREB DANIJELA
Contact Phone: 01 47 40 163
Contact Email: kadri-vksjhl.si

Oferta de trabajo obtenida del portal Eures, con fecha 04 de Octubre de 2024, y con identificador de la vacante:PL29724.

Ver las 141 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales › Profesionales de las ciencias y de la ingeniería › Ingenieros no clasificados bajo otros epígrafes › Ingenieros electricistas › ingeniero eléctrico/ingeniera eléctrica ofertadas.