Europeos.es : Inicio > Empleo en Eslovenia > Psicólogos > Strokovni Delavec Na Projektu Prehod Mladih - M/ž

Empleos en Eslovenia de Psicólogos

Strokovni Delavec Na Projektu Prehod Mladih - M/ž

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos.

Strokovnjaki/strokovnjakinje : Pravni strokovnjaki/pravne strokovnjakinje, strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved, strokovnjaki/strokovnjakinje na področju kulture : Strokovnjaki/strokovnjakinje družbenih ved in poklici verskih delavcev/delavk : Psihologi/psihologinje

Descripción de la oferta de trabajo:

PSIHOLOGI, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40, IZVAJANJE NABORA IN IZBORA UPORABNIKOV, VKLJUČNO Z IZDELAVO DOGOVORA,

INDIVIDUALNO OZIROMA PO POTREBI TUDI SKUPINSKO DELO Z UPORABNIKI, VKLJUČNO Z IZDELAVO INDIVIDUALNEGA NAČRTA PREHODA,

SODELOVANJE S PROJEKTNIM PARTNERJEM, KI BO IZVAJAL PROJEKT KOORDINACIJE,

SODELOVANJE Z RAZLIČNIMI DELEŽNIKI, KI SO POMEMBNI ZA PREHOD MLADIH S POSEBNIMI POTREBAMI IZ ŠOLE NA TRG DELA (STROKOVNI DELAVCI STROKOVNEGA TIMA ZA ZAPOSLITVENO REHABILITACIJO, SVETOVALNI IN STROKOVNI DELAVCI TER SODELAVCI NA ŠOLAH ALI PA DRUGIH ORGANIZACIJAH, KI JIH OBISKUJEJO UPORABNIKI, STARŠI OZIROMA SKRBNIKI UPORABNIKOV, DELODAJALCI),

SODELOVANJE PRI STROKOVNIH IZHODIŠČIH IN STROKOVNIH VPRAŠANJIH PRI PREHODU MLADIH S POSEBNIMI POTREBAMI NA TRG DELA, KOMUNIKACIJA S PROJEKTNIMI PARTNERJI IN S PARTNERJEM, KI IZVAJA PROJEKT KOORDINACIJE,

ADMINISTRATIVNA DELA IN PRIPRAVA POROČIL,

OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG V SKLADU Z OBVEZNOSTMI DELODAJALCA.

, usmerjenost k delu v timu, skrbnost, natančnost in doslednost pri izvajanju zastavljenih nalog, dopoldan

País del trabajo: Eslovenia.

Número de puestos: 1.

Tipo de puesto: Contratación directa.

Nivel educativo: Educación terciaria de ciclo corto.

Experiencia: 1 años.

Con permiso de conducir: b.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Empleador: CENTERKONTURA DRUŽBA ZA SVETOVANJE, SOCIALNI RAZVOJ, USPOSABLJANJE IN ZALOŽNIŠTVO, D.O.O., LJUBLJANA, Linhartova cesta 51 , 1000 LJUBLJANA.

Instrucciones para solicitar:

Letter + CV to EMPLOYER
Contact Person: PAVLOVEC ANDREJA
Contact Phone: 01 280 34 61
Contact Email: andreja.pavloveccenterkontura.si

Identificador de la vacante:NR42206.

Ver las 227 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Profesionales en derecho, en ciencias sociales y culturales : Especialistas en ciencias sociales y teología : Psicólogos ofertadas.