STROKOVNI DELAVEC ZA IZVAJANJE ZAPOSLOVANJA I - M/Ž

Vacante de Especialistas en políticas y servicios de personal en Osrednjeslovenska (Eslovenia)

Clasificación del trabajo: Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines.
Strokovnjaki/strokovnjakinje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za poslovanje in upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za upravljanje : Strokovnjaki/strokovnjakinje za kadre, analizo poklicnega dela ipd.

Descripción de la oferta de trabajo:
SVETOVALEC ZA ZAPOSLOVANJE, poskusno delo 3 mesece, Nedoločen čas , polni delovni čas, 40 ur, IZVAJANJE STROKOVNO-ADMINISTRATIVNIH OPRAVIL NA DELOVNEM PODROČJU (ZBIRANJE IN UREJANJE GRADIV ZA DELOVNE SESTANKE, PRIPRAVA DOPISOV, OPOMNIKOV IN ROKOVNIKOV, PISANJE ZAPISNIKOV, E-KORESPONDENCA IPD.) ODPIRANJE POŠTE V FIZIČNI IN ELEKTRONSKI OBLIKI EVIDENTIRANJE IN RAZVRŠČANJE VHODNE IN IZHODNE POŠTE FOTOKOPIRANJE IN SKENIRANJE DOKUMENTOV IN NOTRANJA KONTROLA PRAVILNOSTI SKENIRANJA DOKUMENTOV TELEFONSKA KOMUNIKACIJA S STRANKAMI KOMUNIKACIJA S STRANKAMI PREKO ELEKTRONSKIH SPOROČIL UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC SPREJEM IN POSREDOVANJE TELEFONSKIH KLICEV OSNOVNO INFORMIRANJE IN USMERJANJE STRANK UREJANJE DOKUMENTARNEGA GRADIVA IN EVIDENC SODELOVANJE V PROJEKTNIH IN DELOVNIH SKUPINAH OPRAVLJANJE DRUGIH NALOG PO NAVODILIH DELODAJALCA V SKLADU Z USPOSOBLJENOSTJO JAVNEGA USLUŽBENCA, EKONOMSKA, UPRAVNA, ADMINISTRATIVNA SMER IZOBRAZBE, USPOSOBLJENOST ZA DELO Z RAČUNALNIKOM (EXCEL, WORD, INTERNET, ELEKTRONSKA POŠTA, POZNAVANJE APLIKACIJ ZRSZ), STROKOVNI IZPIT IZ UPRAVNEGA POSTOPKA (ZUP), PREIZKUS STROKOVNE USPOSOBLJENOSTI ZA DELO Z DOKUMENTARNIM GRADIVOM. KANDIDATI V PRIJAVI NAVEDEJO ELEKTRONSKI NASLOV ZA OBVEŠČANJE. DELOVNO RAZMERJE SE SKLEPA ZA NEDOLOČEN ČAS S 3 MESEČNIM POSKUSNIM DELOM. KANDIDATI POŠLJEJO PRIJAVO NA OBRAZCU "VLOGA ZA ZAPOSLITEV", KI JE OBJAVLJEN NA SPLETNI STRANI ZAVODA RS ZA ZAPOSLOVANJE, http://www.ess.gov.si/o_zrsz/zaposlitve-v-zavodu, PO POŠTI NA NASLOV: ZAVOD RS ZA ZAPOSLOVANJE, ROŽNA DOLINA, CESTA IX/6, 1000 LJUBLJANA, S PRIPISOM "OBJAVA NA DEL. MESTO STROKOVNI DELAVEC ZA IZVAJANJE ZAPOSLOVANJA I -CS - NE ODPIRAJ".

Servicio de empleo de origen: ZRSZ, Servicios Públicos de Empleo, Eslovenia.

País del trabajo: Eslovenia.

Región: Osrednjeslovenska.

Ver 848 ofertas de trabajo en "Osrednjeslovenska" (Eslovenia).

Fecha de inicio: 06/08/2017.

Nº de vacantes: 1.

Experiencia: Entre 2 y 5 años.

Nivel educativo requerido: Formación técnica superior.

Traslado incluido: Si.

Se requieren cualificaciones profesionales: Si.

Comidas incluidas: Si.

Horas semanales: 40.

Tipo de contrato: Jornada completa.

Duración del contrato: Indefinido.

Cómo solicitar: Carta y currículo al empresario.

Empresa: ZAVOD REPUBLIKE SLOVENIJE ZA ZAPOSLOVANJE.

Dirección: ROŽNA DOLINA, CESTA IX 6, 1000 LJUBLJANA.

Contacto: RAKOVIĆ MIRAN

Teléfono: 01 4790 266.

Ver las 323 ofertas de trabajo de Profesionales científicos e intelectuales : Especialistas en organización de la administración pública y de empresas : Especialistas en organización de administración : Especialistas en políticas y servicios de personal y afines ofertadas.